Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. 22°c strop , ale už sem adaptovanej , skočim tam bez rozmejšlení a výmluv aniž bych lapal po dechu 😄
  2. nechci nikoho srát tak jen lehkej náhled náročnýho života v CHr s neckama 🙂 obědy si řešim timhle způsobem (kamarád Lidl) nebo občas těstoviny , rizoto mě to neva , mám průpravu životem , ale samozřejmě i tak s kulturou stolování , pořádek a čistota musí na neckách být 🙂 no a pak naka ta momentka z ,,přeloďovanejch" zátok (ZalivŽinčena - z druhy strany Pašmanu) 😛
  3. tak je to ten co myslim -- doleva je na mapach (Turajn) doprava (Sv F i J ) je to asi uprostřed pojmenování 🙂 no tak ale vidiš jak seš vytrvalej , trpělivej a šikovnej , žes to nakonec odřadil , sice asi okolí sledovalo proč to tam tak prožívaš , ale určo ses tvářil JAKO ŽE NIC 😄 no dej mi pokoj nechat nohu dole a ORAT , ani zlej sen takovej nechci 😄
  4. kde to je někde za BIO směr SUKOŠ ? (TURAJN ?) privátní sjezd ? No a pak se sem nevracej , to sou ty momentky který mě přesvědčej 🙂
  5. Mič jezdim už X let do PAKOŠTANE , je tu místní pojíznej auto LIEBHERR jeřáb (dizalica 🙂 ) kterej má monopol na skládání lodí 😄 poplatek za AKCI = 50€ (co se týká mojich necek) ale velký lodě skládá uplně s přehledem nahoru dolu každej den , místním i náplavám (a že ty místní velký dřevěný maj tuto víc než tvoje (foto ?) foto toho jeřábu je už na první stránce 😉 (jiný nemá páč je to furt stejný)
  6. jeřáb do vody v přepočtu € x kuny o 60,- kč víc ,, takže defakto uplně stejný ! velkej (ten dobrej) pečenej buchtochleba 1,20 € , a 1/4 najednou nesnim , zatim vše pozitivní , nic zasadně jinak
  7. HANZTD

    Technická

    15.5 23 sem byl osobně na technický s lodí na SPS , objednano přes net online , dojel na čas zašel za pánem , předal žádost , zaplatil na pokladně 2000,- kč seběh k neckám , odplachtoval , pan ofotil štítky motor lod , lehky ukázání výbavení a než sem zaplachtoval tak bylo papírově vyřízeno . a to mi ještě vystavoval new průkaz páč starej byl už z obou stran plnej všechen průběh akce naprosto v pohodě
  8. muže mi někdo poradit , jak se ted po novu upravuje v příspěvku , nebo smaže kompletně .... sem na to nepřišel
  9. REPORT CHr - za mě Dvořiště nafta ONO 28,90,- brenery stejně jak loni Rakousko elektronicky o 30,- díky kurzu levnějc jak loni Slovinsko elektronicky o 70,- díky kurzu levnějc jak loni CHr nafta všude 1,24 € (dalnice i zapadákov) (mojim kurzem 29,14,-) mýto CHr po přepočtu € stejně jak loni kuny (cca počítej 1€ 10km) poplatek capitanat přesně v € (39,42) jako posledních 5 let v kunách (297) zmrzlina (obrovská halda) 1,5 € pizza na přání 4 sejry + halda pršutu (2 se z toho najíme !) 2 malí ožujska v oblíbený knajpě 17 € i s 78centama dýško voda průzračná , lídí ještě pomálu , ale hupsnutí do vody bude srdcová záležitost (to zalapám po dechu 😄) ubytování po šestý na stejnym místě mam levnějc než loni včera 28° , ted zatim (10,36h) 24° nechápu proč ty novináři neustále SENZACEMA vyvolávaj paniku !!!
  10. Abbe 19" je dle mě tobě dostačujicí , budeš tahat lyžaře ? - vytáhneš ho ! , a něco to pojede i volně (tipuju 5700 o/min) , ale kde to v čechach využiješ , takže si ji tam nech a plácej se s ní jako do teď a naky ty trim klapky bych tam taky nedával 🙂 dej odkaz na nakou foto co vubec máš ! ,,,,,...... Ps : o okusek vejš sem přidal foto ot a km
  11. díky ,, to je pěkný ja mam (měl) ted : s 21" 3800ot/min 40kmh ,, 5000ot/min 60kmh 2 na palubě , provozní zátěž (třeba kolem cca 900kg) , trim na 1/4 nahoru takže se uvidí
  12. jediný co vidim a vi že to je co ma , sou otáčky 3,5t/min ,, mužeš mi to ostatní na BLBCE vypsat co je co ... díky
  13. HANZTD

    Coaster 600 DC

    za mě krásný auto !! ty už si byl v CHr ? a Biogradu ? kdy ja jedu zejtra vedle do Pakoštanu ...
  14. takže po delší době ---- nasadil sem letos na moje SUZUKI DF 90 A 23" vrtuli (dvě sezony zevluje v garáži) ... to znamena že mam najetou 17" , 19" sem přeskočil , 21" VELKÁ spokojenost , a ted se na moři ukáže co předvede 23" , ,,,, rychlostní posun ani mocneočekavam dejme tomu cca 5kmh ale čekám další pokles otáček a zvědavej sem taky na položení do kluzu a průběhy v ruznejch rychlostech ..... UVIDÍME OZKOUŠÍME
  15. HA tady už to zase funguje (teda aspon zprovoznění) no nic středa 31.5 odjezd CHR Pakoštane
  16. Mič , no hele jak to napsat ... o září se rozhodne časem , to je daaaleko ;) abbé Labe se uvidí po CHr :rolleyes: , tak trošku ma kosak pravdu s tim zasviněnim =D , jak to bude letos hicovat to nikdo ještě nevíme ;) ja nic dělat na neckách v těch 16°c v hale nemusim , vše hotovo :cool: .. jen v pulce května se projedem do DC na SPS k přistavení na technickou
  17. A ted se to vymyslelo , odjezd s neckama směr CHr 31.5 23 - 17.6 23 :)
  18. HANZTD

    Coaster 600 DC

    Lubor mame nakou recenzičku s užívánim REXE tona :cool: ?
  19. HANZTD

    Vlečení lodě

    ok doplnim , : karabiny sundaný a zapletený oka , aby se dalo V-lano provlíknout vazákem jako např fendr (prostředkem a ven na kraje ) ... jasný že si NEbudu svoje necky ničit oděrem kov na kov ;)
  20. HANZTD

    Vlečení lodě

    ja tahám za neckama lyžaře na V - laně (úchytu) s kladkou , uchycenym až na vazákách na konci necek a teda tim V efektem za motorem ,,, tak sem táhnul i neštastníka kámoše s plachetnicí ;) .... základ je to vystředit :cool: ps : například https://www.marinesport.cz/p/1753/tazny-v-uchyt-jobe-bridle-s-nerez-karabinami https://www.marinesport.cz/p/3295/tazny-v-uchyt-jobe-heavy-duty-s-nerez-karabinami-kladkou-a-pevnym-hakem
  21. HANZTD

    za čím taháte

    to tady sepisujete oba jak když se chystáte na DAKAR kategorie plavidla (letos by to šlo) =D koukam že sem tu zustal sam věrnej malejm jednoduchejm open neckám který utáhnu superbem , a dovoluju si plovat bez záložky po moři ikdyž mi 5hp suzuka doma dělá dekoraci :lol: apropo letos sem vyměnil září za červen , takže odjezd už klepe na dveře :lol: :lol: :lol: abbe ten ital vubec neni zla volba !
  22. mam taky mimo jiné GLOCK 21 ACP auto ,, a ten umí situaci vyřešit , ikdyž to hold už druhý straně je jedno neřeš emoce , i ti bylo potvrzeno , žes konal správně ......
  23. HANZTD

    za čím taháte

    Abbé nedošlo mi nic , co se SZ týče ;) Lubor no konečně , ohledně toho SANGA :lol:
  24. na závěs ani vrtule většího průměru nedáš ! ONA SE NEVEJDE ! o stoupavosti je to jasný že se bude měnit chování - začal sem 17" ted sem na 21" a na příští rok mi doma leží nachystaná 23" , přesně vim co ktera vrtule poskytuje v jakym režimu otáček , a jakejch těch otáček dosahuje ... co si sám fyzicky netestneš (za cenu nákladů k pořízení) na vlastní konkrétní lodi a motoru TO NEZJISTÍŠ at počítáš nebo posloucháš zaručený rady okolí ! o stránku dřív sem se k tomu krapet rozepsal , ale konkrétně moje necky + závěs , na tom co mám ....
×
×
  • Vytvořit...