Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. tak podle toho objednávání se musí báječně cestovat (bejt ve stresu jestli to stihnu atd.... ) 🙈
  2. HANZTD

    Coaster 600 DC

    a na začatku toho nábřeží od města , dveře hned vedle JADROLINIE je capitanát
  3. HANZTD

    Chorvatsko

    o tom ja nemam tucha , nám vyhovuje , že zustávame vždy v takový vzdálenosti ( cca 30m ) na NEveřejnejch plážích ( na veřejnou se přes ohraničení ani nedostaneš ) , aby si suchozemci mohli užívat svojeho mecheche .. ono to je defakto i vidět jak to kde funguje , kde a odkud vzdáleně jaky lodě stojej - kotvěj ale na gumákách velikosti 2 -3m normal na břeh výletníci útočej ( ty co nemaj RYB a dvoukoňák odnesou v plavkách v kapse 🤣 ) to je cca ta naše vzdálenost na tyhle konkrétní NEchráněný pláži ( SLANICA ) , za tim znavenym korzárem 🤣 je zrovna jeden červenej gumák vidět , jinak lodě v první lajně tak v naší urovni nejblíž po celý dýlce .. pod nama cca 1,5 - 2m
  4. takže sem s ⚓ 10kg jako za EXOTA 🤣 ale jak je napsáno , každej ma svuj styl a ten mu vyhovuje , takže já teda obsluha kotvy 🙈 jí tam dolu prostě svrhne jako doposud (a že to má už vyšperkovaný ) a prostě budu mít o 2kg lepší pocit při odpočinku se zavřenejma očima 😂 sme v zátokách vždy jen na tý příďovce , takže se směrujem podle toho jak pofukuje a vyhovuje nám to 👌 to lano a bojku instaluju určitě , už se těšim až to prvně vítězoslavně použiju 🤣 (přesně to vidim : Romčo tak tam dolu stejně musíš 🤣🤣) ono ta ztráta kotvy je fakt něco jinýho v rybniku kde nevidíš ani to prd 👀 👎 než v čirym moři vzátoce max 3m pod sebou kde ji prostě nenecháš 👍 ale je to paráda co , když se o kotvení nemusíš starat a víš že to bude v TOPu 😎
  5. přijde mi to zajímavý zjistit 👀 co koho udrží za ⚓ ja necky 🚤 5,6m cca 850 - 900kg ( + 2 os ) na hladině při kotvení (většinou MOŘE zátoky) , momentálně využívam služeb 4listý rozkládačky 8kg + 4m řetěz (6mm) dál lano , to vše ručně spouštěný z přídě nicméně ( NA TOTAL JISTOTU ) přesedlám na stejnej těžší model a sestavu , ale 10kg ( už mám doma ) , plus začnu používat spodní oko pro jednoduší vyvlečení listu třeba z podkamene , tzn cca 8m lana zakončený kotevní bojkou ( už doma , sehnal sem si krásnou s madlem 🙂) z 99% to nevyužiju , ale překážet mi to taky nebude , a to 1% je jistotná záloha 😎 letos sem právě to 1% 1x musel využít formou přítelkyně dostatečnejch potápěčskejch plic 🤿 aby kotvu ⚓ vyvlíkla 🤣
  6. HANZTD

    Coaster 600 DC

    tak sem nad tim románem strávil přes hodku i s mapovánim 😀 do toho Primoštenu to bylo cca 80km co sem tak koukal nee 👀 tortilka se ti odvděčila za vstřícnost 🤮 prvně sem ale myslel žes to u toho motoru řešil 💩 🤣 ta foto jak maš na lodi RŮŽOVEJ alarm 😎 smekám nad tim sepsánim , a UZNÁVÁM super vejlet 👍
  7. HANZTD

    Coaster 600 DC

    nasekat jich základně co nejvíc a pak si to sam doma uprav , rádi ti matroš prodáme 😎
  8. mam to SMARTEO od začátku (nejsou všechny roky) 😀 postupně sem to zmenšoval , a letos sem to zmenšil na velikost k založení do dokladu a cajk 👍
  9. HANZTD

    Coaster 600 DC

    cajk , dík za pár realnejch slov majitele , svízt nemam problem , nejka bejvalky 😄 sedí na prodejně u prodejního pultu 🙂 vlek je jasne , ten sem identifikoval jak podle těch rolen , tak i cedulka za opěr. kolečkem 😄
  10. HANZTD

    Coaster 600 DC

    Lubor ty maš REXE už face ted toho posledního s ful led a velkou maskou , nebo eště mřížku a xen nebo taky led ale ne ty tenký lampy ?? včera sem čet o tom uplně nejnovějšim a potřeboval 😄 bych tu střední výbavu Clever , 4x4 5mist , uzávěra , asi stříbrnýho , tmavej vnitřek , origo tažný , navíc možná jen šíbr , a byl bych spokojenej kolik maš cca dlouhodobě real L/100 ? nebo naky čísla z provozu , město , okres dalka , s lodí ? taky sem myslel že inzeruješ vlek , ale po profi omrku už vim , že ne 😄 https://auto.bazos.cz/inzerat/170069944/vlek-na-lod.php
  11. TISNO jezdim z PAKOŠE (je tam klídek oproti Biog n/M) na ten capitanat , jen je potřeba trefit uřední hodiny , net a realita se rozchazej 😄 stavkujou no twl 😞 ,, object to de , ale to je na samostatnej vejlet (kuli 6m) to moc dobře vědi špekulanti 😄 tak užívej tepla - klidu - zátok PS. taky bych chtěl ject do CHr 😄 😄
  12. tu normal naftu najdeš vždy !! , ale třeba jen jeden stojan a to většinou združenej malovýdejová pistole u velkovýdeje na camion !! protože do dodávek a camionu PLUS neleješ tak je tam stojan s malou a stojan s velkou 😉 na to hrajou , ale nesmíš se nechat překvapit 😄 co mi povidala pani na capitanatu , tak vinětu už jde prej i online , ale že to neni zrovna nejednoduší a doporučuje osobně 😄 😄 a jak píšeš pouze kartou , je to pro ně pohodlnější nemusej manevrovat s fifníkama ... kdes byl - seš ?
  13. HANZTD

    Coaster 600 DC

    diky za recenzi 7 let , to je hroznej ŮPRK !!!
  14. HANZTD

    Coaster 600 DC

    ne že bych to chtěl kupovat , ale jak se k tomu inzerátu staví , letitej majitel stejnýho plavidla ? co ta SUZ 140 utlačí to (vim že na kamošovu Baracudu 545 je to tak tak , a davam si ji s prstem v nose) , cena adeqat ? https://plavidla.cz/bazar-inzerat/?id=55034
  15. o průběhu a využití kroutáku něco vim (ze svejch telecích auto let 😄 ) , a z mojeho neckovýho VRTULOVÝHO výzkumu to nic jinýho než MOŽNÝ neni 🙂 míň ot/min delší dobu = míň spotřebovanýho paliva 😄 PS : ted sem zase koukal na závěs 115hp (moje MAX motorizace) a zase se uklidnil 🙂 o 500ccm víc , o 35kg víc , spotřeba víc , převod poměr stejnej , vrtuláž stejná , max ten krouták bude v PLUSU
  16. tak to tady tak počítám , a vychází mi 100ho , že i když sem natočil víc MTH než loni , přesto sem spotřeboval míň PHM že by kouzlo SNÍŽENÍ OTÁČEK 😄 😄 jen teda ZASE ZMIŇUJU , že co funguje u mojí sestavy (necky , motor , xy" ) - NEFUNGUJE u ostatních !!!
  17. pohádka konec , realita je REALNÁ 🙂 doma necky i s nově nasazenou vrtulí 23" v ani nejmenšim nezklamali , naopak mi zase přinášeli radost ! vytažení z vody na vlek pohodlně jeřábem , lehounký dorovnání , zakurtovat , persenic , nahodit dvě tašky a bylo připraveno . necky už sou vypucovaný - letos ani polstr nebyl třeba , dno umytý star britem , kolem dokola houba jar , motorODSTROJENEJ prolitej vodou jak vpustěma tak brejlema , navrknuto protočeno vpřed + vzad , vše zase zabaleno a šoupnu necky "ZATIM" do zimoviště 😄 MUJ PRVNÍ ČERVEN V CHORVATSKU SEM (sme) SI NÁRAMNĚ UŽIL !
  18. něco málo pro ostatní 🙂 klasika , pak slanovodní labuť a útok na břeh 😄 jubileum na MOTO budíku 😄 😄 😄
  19. 72kmh na 5xxxo/min to už je kalup !! si taky nak laboroval s vrtulema ? nebo maš ""seriovej"" mod ? popravdě mě těch 60kmh asi stačí , ono to zas nejsou tak velky necky , aby byl prostor pro udělání chyby u volantu . pak už vnímám všecko 😄 😄
  20. a já hned 3 kousky , celá rodinka 😄 ,, pěkně si splývali pod hladinou a niko si nevšímali 🙂
  21. Jako neska pařák 29°c !!! návrat z vody až po 19hod , fakt krásně 🙂
  22. tady s 23" vrtulí opravný foto těch 60kmh při 4600-650o/min 😄 no ted jí tam zas nakej čas necham tu 23" jesli to vůbec projedu na řece se budu dlouhosahle rozmejšlet ve svejch PRO x PROTI HLAVNĚ mě se s tou 23" těch 3550-600o/min při normalníim 40kmh pluti STRAŠNĚ ZAMLOUVÁ !!! na tý SUZUCE DF 90 A je to kultivovanost (projevu) sama (ticho , klidnej plynulej chod) a při posunutí na plnej to okamžitě zatahuje k maximu (řekneš si o BLBEJCH 20kmh víc) ale že NA VODĚ je to opravdu znát !!!!!!!!! KDO PLUJE VÍ 😉 😄
  23. 😄 😄 😄 😄 zlatá cisterna 😄 😄 😄 😄
  24. TAKŽE : jak bylo napsáno nasadli sem letos (za 21") zahálející vrtuli 23" s nějakejma myšlenkama sem si po předchozích obměnách vrtulí od 17" - 19" - 21" pohrával , a více méně sem se nemílil . po najetí na zkušební plochu 😄 sem začal standartní ůkony : odbublat za žlutou bojku , mírně přidat cca na 2t/ot a krapet se popasovat s přípravou na přesun do zátoky (překlopit fendry , sundat klobouk , nasadit brejle , umravnit spolujezdkyni) 🙂 no a pak sem to zpustil : nastavení 3800-50o/min jako na 21" kdy rychlost byla 40kmh a hned vyplynulo že na SOUČASNÝCH 40kmh se budou otáčky stahovat a to až na 3550-600o/min zjištění teda u mojí NORMÁL přesunovací rychlosti je že rozdíl mezi 21" a 23" je zase dolu cca 250-300o/min !! pak se přešlo na MAX : foto jak uvidíte zkresluje (měl sem co dělat z drženim tel rovně a navíc zrovna v rozhodnym okamžiku sem asi najel kopec vlny ale je to vážně 60kmh a to při 4600-50o/min , to se rovná teda poklesu otáček dolu při maximu u 21" a 23" cca 400-450o/min (předchozí točky 60kmh 5050-100o/min) maximálka teda zůstala stejná vlastně i cestovka , ale zase s příjemnym poklesem otáček což NENI NA ŠKODU ba NAOPAK !! při rozjezdu nastane skluz nepatrně dýl cca 1-2sek ale kultivovanost a projev chodu motoru při ""dlouhodobym"" tahu je parádní , fešáckej , a já usmívající 😄 když to všechno zpětně shrnu tak sem si prošel 17" maxka 60kmh 6200o/min dál se to dá cca odvodit každejma 2" nahoru OTÁČKY dolu !! výsledek teda je že mám necky open 5,6m "" jen"" 90hp co upalujou 60kmh s motorem OTÁČKOVĚ se NEpřemáhajícim 😄 JE TO BOMBA - ja se o SUZU starám a ona se mi odvděčuje PS: když někoho napadne naka otázka , posnažim odpovědět
×
×
  • Vytvořit...