Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. Mě stačilo právě v utery po obědě , vyjel sem z jezera na Labe , a u výjezdu mě to vzalo "smykem" :-) , když už sem tam byl tak sem se dojel podívat jak pokračujou se stavbou lodě v loděnici a hnedle alou do klidnejch vod k ostrovu a šlofíček , přiznám dal sem si 4x 20 :-D , a o vejkendu si hodlám odpočívat zas :-D
  2. jakej tam maš motor , neska sem jel 2x Davle Vraný Štěchovice po obou stranách vody , teče to slušnym kalupem , a nezřídka plave klacek , větev , kmínek tak plynu zdar a oči na štopkách Já zustanu než to všechno odteče , srabácky na jezeře v Píšťanech
  3. my taky měli začátek , stačila na to jedna sezona a 4,7m RIB s 50hp :-) komory , silnej proud , přistávaní po a proti proudu k molu nebo jen ke břehu , různý režimy plutí , no prostě na co si vzpomeneš a napadne ale pravda každej na to jde jinak
  4. Já i kámoš jsme si zařídili vše sámi individualně jak na vodě tak na suchu , a taky to jde ....
  5. stručně : JAKÝKOLIV POKUS O ZLEPŠENÍ JE KROKEM ZPĚT .....
  6. Prostě to sežere přesně to co to sežere (cca si to dopočítáš ) , ale vždy to bude jinak !! CHCEŠ ZÁBAVU = LEJ BENZÍN !! U sebe mam ňakou svojí SPOČTENOU představu co to žere , ale jak mám palivoměr na MNOU určenym udaji dolejvám pro klid duše .....
  7. Jedeš to dát na vodu ? v tom případě je to PRÁCE ! a to se může přece :lol:
  8. HANZTD

    za čím taháte

    Hned jak se přestěhuju do CALIFORNIE ATD. tak to k tý 13m dlouhý střele s 6ti motorama 3000hp objednám , to dá rozum :D KAŽDOPÁDNĚ FEŠÁK !!!
  9. Kup si na bazaru - někde v bazaru RUDLÍK a maš vystaráno včetně bonusu - POJEZD ....
  10. Vždy když sem v CHR (Biograd n/M) , tak mam necky na bojce před kempem za zonou pro plavce a ani jim to nehlasim (ale umožnujou to) , betonů na dně je HAFO , jen si natahnu lano a bojku na hladinu ... tak si nasaď brejle , mrkni pod hladinu za zonou a máš jasno
  11. Tak i přesto (VYPOVĚZENÍ) použiješ radši to PÁDLO !! :lol:
  12. tak nevim kde berete ty litráže za sezonu ja letos provrčel cca 140 L včetně CHorvatska :lol: letos tankováno pouze na ONO .... jako do všeho co má u mě motor ... ;)
  13. zde bez problemově https://mapy.cz/zakladni?x=14.3970858&y=50.0233230&z=18&base=ophoto&source=base&id=2127705
  14. ničemu to nevadí , jen si dej pozor at to neodrbeš o dno u břehu :lol:
  15. HANZTD

    Coaster 600 DC

    jj pumpa je pernamentně v obležení , 3x charter marina hnedle vedle turnusy defakto non100p , kolikrát si sednem a sledujem jak jim to na ty vodě v ty frontě JDE :D v tomhle případě miluju kanystry , zapluju do rohu a klidně si 2x těch 20m dojdu :) no uznej , jaky mam necky víš :) jj prdel máš správně , ale měl sis na kávu zajet do mariny SUKOŠAN akorá tam bys tu plachetku tak akorát vyměnil za ty šálky kafe , tam sou dardy !!!!! :lol:
  16. kosak - plnej souhlas (budou úžasem PAF poněvadž to bude další co ještě neviděli) JA už si to budu jen číst , že to je vše na H. ovadina už sem nastínil nikoho nechci schazovat od jeho myšlenek a choutek , ale upřimně ocamcat pocamcat
  17. HANZTD

    Coaster 600 DC

    BIOGRAD N.M = ostrovní říše jedu S NECKAMA koncem září :cool: to máš otáčkově těch 3500 / 40 stejný IDEAL
  18. vlek má STK ? vlek budeš TY přihlašovat ? lod je v NL odhlášená ? lod je v ČR přihlášená ? lod budeš TY přihlašovat ? lod je s biminama - plachtama ? lod má vše potřebné jen vložit motor a připojit ? lod má dokumentaci ? lod má CE štítky ? spousta ? co stojej BALÍK PO SEČTENÍ STÁLE NEJISTEJ VÝSLEDEK - KČ , ČAS , STAROSTI ..... NEBEZPEČÍ NEPŘIHLÁŠENÍ přiklánim se ke zbavení se toho a pořídit si funkční , přihlášenou , kompletní LOD K PŘEMISTOVÁNÍ Z BODU A do bodu B
  19. Každopádně jak píšeš jako ZAČÁTEČNÍK , jsi to podělal proti týhle HOVADINĚ do který ses zřejmě nechal uvrtat (to SÁM nevymyslíš :|) , by byla koupě něčeho PLNĚ funkčního asi NUDA :cool: UŠETŘIT POKAŽDÝ NEZNAMENÁ UŠETŘIT ......
  20. Vem to z druhý strany , odpojíš AKU a tim ji šetříš ;) (žádný tajuplný vybíjení ) A to neni na škodu :cool:
  21. proč technická na konec léta ??? přijedu na SPS v uřední den a hodinu přednesu požadavek o provedení TK předložim vyplněnou žádost , zaplatim na pokladně danou sumu a je mi vyhověno kontrolovaný PŘEDMĚT mám samo sebou
  22. Za sebe píšu - upřednostňuju ZÁVĚS
  23. Debata bez ČESKOSLOVENSKÉHO A PUJČOVNOVÉHO vyřešení ....... PS : mam otočeno na ČERVENOU , fendry , ceduli jak KRÁVA uprostřed s kolegou (od SULLACA) - neparkovat,nekotvit,soukro místo,placený flek , a stejně .... takže první oslovení s naplavninou slušně , druhá výzva razantně , finále jak on tak já :D
  24. Přesně , a nakonec tě pošlou do NĚKAM , protože oni jdou přece jen na terasu k hospodě , a ty z toho děláš aféru !! tak sem ho poslal do NĚKAM taky a at vyfakne , kam si to dá mi bylo šumák :D bába na terasce se infarktovala nasraností , že to sou teda zpusoby :D KOSÁK : aspon mužeš študovat průtok i při ztížený manévrovatelnosti , SÁM OD SEBE BYS DO TOHO NEŠEL !! :D :D :D :D
  25. https://www.sbazar.cz/abcadministrator/detail/78908527-motorovy-clun-crownline-270-cr
×
×
  • Vytvořit...