Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

HANZTD naposledy vyhrál dne 9. června

HANZTD měl/a nejvíce lajkovaný obsah!

Návštěvy profilu

801 zobrazení profilu

HANZTD's Achievements

Spolupracovník

Spolupracovník (7/14)

  • Dobře reagující Rare
  • Návštěvník Rare
  • Spouštěč konverzace
  • První příspěvek Rare
  • Spolupracovník Rare

Recent Badges

42

Popularita

  1. A mame tady posun v ořevu vody 😂 23,1⁰c jinak všecko stejný , jidlo , teplo , zatoky 👍 .... k zastínění , asi nej fotky u kterejch se to da ukázat 👀 ,, komplet zespoda , jen síťovina , a kompletka - siťovina plný platno nic , každej si musi vyhodnotit sam , za nas SUPER ! použivame denne 🌞 v gastru se nebojime testovat ani street food 🐽
  2. Tak další report Jidlo asi uz z VIP povinnosti hromady všeho , orada s blitvou 18€ , čevabi s haldou hrancli 16€ skutečnost je větší , foto ZMENŠUJE 🤪 , u všeho fakt funíme oba !! 👍 Voda se postupně sápe celziově nahoru 🔥 takže zaplout ladností delfína 🐬 neni žadnej problem 🤣 Zátoky oplývaj krásou a průzračností 👀 Ted k mojemu vymyslu dostínění předku necek nejhustší síťovinou Za mě výbornej nápad , provedení , ladnost , nenásilnost , levnost atd. proste se chválim 😇 , fota s komplet rovnym zastřešenim - sešikmenym koncem .. a foto prosvitu 🌞 Když na to koukam , možná by stalo zato , vyfotit i rozdíl stínu na dopadu - takže příště ☝️ No a si neodpustim , jedna foto NA KRÁSU A POTĚŠENÍ oka 😍 PS : nafta klesla dalnice 1,67€ , mimo 1,61€
  3. to mam nastřadaný z práce , postupně utracim během roku , ale na to mýto sem se to hodí , a je to ideal mít na dýška tady ty kováky 👍
  4. cesta bezproblemová , včetně online rakouskejch tunelů , samo to navede na zelenej pruh načte spz a bez přerušení se pokračuje chorvatský mýto na cent stejný jako loni nafta v součastnosti dalnice 1,78 € , mimo dalnici 1,66 € no a ted už se oddáváme už jen relaxu a aktivnímu ZEVLINGU 🤣 první voda byla seznamovací a další už na pohodu , když se ví do čeho se de 😎 ceny toho co ja jim a spotřebovávám se nezměnili , pizza v max TOPu a velikosti pršuto 13 € zmrzlina 2 € - (byli sme si v LIdlu pro naší osvědčenou kelímkovou 🤠 který je mnohonásobně víc za 4 € )
  5. jak sem koukal a naplanoval si Rakouská znamka Rakouský tunely Slovinská známka vše koupeno ONLINE u Rakušáku na asfinag.at 👍 CHorvatsko zjištěná cena dvou mýtnejch useků a nachystaný hotově €uro kováky na každej usek zvlašť ploutev sem testovně zkoušel doma a je to sice fakt netřeba šroubovat , ALE musí se sundavat dokormidelní ploutvička , nevejde se mi to do cestovního futrálu ,,, NEPOUŽIJU No a ted už jen vyrazit a užívat 🚤
  6. já NEbenzínkuju , mam 3 kanystry (22L) nebo si k večeru sjedu na normální tankštelu (ale za tu dobu jen 1x) bud mi to nežere , nebo PROSTĚ mám ten ideal plutí DLOUHODOBOSTÍ STEJNEJMA PODMÍNKAMA A CEKOVYM PŘÍSTUPEM VYPOZOROVANEJ ⚖️ reporty budou hlavně ty teplotní voda / vzduch 🏖️
  7. tak sem se jal zaplatit vinětu na necky 💰 TWL to bylo zase vyvstekáníčko 🙏 , no každopádně ZAPLACENO HOTOVO 👍 mimochodem částka se nezměnila , pro mě stále 39,42€ (2018 - 2021 294kun , 2022 > 39,42€) dál sem si zkouknul Rakouský a Slovinský mýto , a Rakouský tunely , dám to letos VŠECKO ON-LINE 💻
  8. určitě NESTIH v čechách už na vodu nedavam , přijedu z CH - UMEJT 🚿 A SPÁT 🛏️ vše se otestuje v plnym provozu 🛠️ v zátoce na mělčině nasadim , OSVĚČÍ - NECHAM ,, NEOSVEČÍ - skočim do vody SUNDAM 😎
  9. tak u nas NALAJNOVANÁ sezona na moři - klasicky PAKOŠTANE (proč měnit léty vypilovanou XTRA třídu k DOKONALOSTI že ) termínově 25.5 odjezd ČR - 13.6 odjezd CHr jako bych tam už s neckama byl 🙈😎🚤
  10. PŘEJEME S NECKAMA SUPER PLUTÍ ve 2026 u mě klasa mimo MOŘSKOU sezonu , zaparkováno v ,,doku, To sem ještě našel krycí plachtu přes biminu co sem měl na starý necky , letos nic nemusim ani vymejšlet ani dodělávat , prodloužení síťovanou zástěnou nad předek ležení mam vyřešený od léta , takže jediný co letos OTESTUJU je ta >nasazovaci< ploutev STARFIRE na závěs bez nutnosti vrtání 👍 UŽ SE TĚŠIM NA MOŘE 😎
  11. tak jasný , s koněma je to z mojí strany sranda TO SEVÍ 😎 prostě si to musim sam ZAŽÍT , stejný jako všecko ostatní 👍
  12. ze skušenosti s dotazováním se na ploutev k závěsu 🚤 sem zjistil nazorovost 50/50 to pro mě znamená . že NEVYSKOUŠÍŠ NEZJISTÍŠ 🤷‍♀️ Každopádně hledal sem variantu která se nemusí vrtat , a když se to ,,neujme! , sundá se a ODLOŽÍ PS: už ted ale ve vzduchu slyšim řechtat 🦌 aspon 24hp navíc 🤣
  13. HANZTD

    Coaster 600 DC

    takže ted , budeš bublat jen na 6hp a kochat se 🤣
  14. To víš je třeba žít dál na vysoký noze , on i new přítelkyně sou na to zvyklí 🙏 . tak se někde brát musí , i třeba hned při spouštění i za vytažení 🤣 co kdyby sis to chtěl svobodně vyndat jinde ☝️
  15. takže naky to počítání a čísla ⚖️ za CHr 25 souprava stejná jak loni TARRACO 4x4 2,0 TDI , 225HP 470NM , 19" + Necky 1300kg bržděnej cesta klasika UL - Dvořiště - Pakoštane , letos bez popojížděček (jen 15km) , Pakoštane - Dvořiště - UL tempomat čechy 90KMh dál už 85 KMh tunely a mýta s minimalnim rozdílem v řádu centů - eura všude projeto jak nůž máslem 🔪 a to i z5 😎 CELKEM souprava 2035 KM : 1007 KM 8,3L / 100KM ➡️ 15 KM 🔄 📍 1013 KM 8,5L / 100KM ⬅️ NECKY (vrtule 23") 208 KM (cca 90L + ) 112,3 NM 14,4 MTh spotřebu dopočítám až dotankuju 🙏 (odhad cca 0,4L - 0,5L / 1km) ✍️
×
×
  • Vytvořit...