-
Počet příspěvků
378 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dní
31
Vše od uživatele HANZTD
-
přesně tohle sem měl na mysli 👍🚿 jen ho mam užší ale delší podélnej , ten se mi krásně vejde pod podlahu na převoz a pak na akci je nenápadnej až na boku u motoru , ale popravdě tak duležitá věc to neni , takže s náma pořád nejezdí a nebo je schovanej ....
-
takhle to vypadá rozumnějc naložený , než pul metru za hranou 👍 jj ty plavebky jsou všude DOST PRIMA , DC i PH s místem jako přes kopírák 😈 už ted mě zajímá , kde a kolik to má vazáky 👀 (já si jich 8 dodělal , 6 pevnejch - 2 sklopný) 🛠️ ano mam jich 12 😂 na drobný oděrky na trupu už sem rezignoval , zvlášt když je modrej 🙈 tim netvrdim že to mam jak vrak ! naopak 😍 tam u vás se ty vw TURCI dostávali k tarifu néé , vidim druhýho 🤡 místo nádrže a sprchy si tam nos mobilní kanďák 10-20L se sprchou a je to 100x skladnější a mobilnější , na rozdávání tam placu nebude 😉
-
ještě sem doplnil teda ty VÉČKA o rychlosti pod foto 👍 ted si ale NAS.AL i mě 😈 , úpě sem se tam ve snu vrátil , a taky se pohupuju 🛏️ stejně nás tu zase nařknou z odbočování od tématu 😎
-
vyfotils ten navij. sloupek před a po ? výtrhovka klasa věř že to neni naposled 🤣 a i si nad tim zapřemejšlíš než na to přijdeš při dalšim VÝTRHU 😎 KLASIKA pochoz doladíš právě a jen provozem 👍 jj sem chtěl napsat , sli to neni zbytečně naložený dozadu s tim přesahem , a si mě předběh PŘEmontáží 😉 za turkem nemuže bejt ten povoz ani cejtit 😈 na vodě NA PÁNA - sledujte mě jedu JÁ 🤩 40 km/h 60km/h
-
bych to tak taky viděl , >ňákej< ten pochoz tam je 👀
-
Lubor ja teda ne hodně , ale nakej ten spoj to taky přeladit chtělo 🛠️ tomu se prostě soudnej člověk nevyhne pokud chce doject - dovízt 😎 👍
-
pebu podle mě už ted maš vlek 6m ? a + přesah necek i kdyby zároveň s poslední hranou možná kuliva vyvážení mírně i za !? tak motor i kolmo dolu cca +- 60cm .. no jak píšu sem zvědavej za tebe 🤣 ( si myslim , že taky budeš muset jíz v zadu za hranu abys to vyvážil na nápravě a neleželo ti to na kouli 🛠️ ja sem v doku v dýlce 7,5m a nechavam motor mírně šikmo (defakto jak je na dolní foto) at nesundavam zadní čelo a je to tak akorát 👀 , ten oblouk u mě je sklopnej takže nejvyšší bod mi dělá kormidelna , ale kolik to ma vejšku komplet netušim , to sem nikdy nepotřeboval ... (líběj se mi ty plány na snížení vejšky - člověk kolik ma hned nápadů 😈) doporučuju ti na vlek tu rezervu , ta se snadno vozí a ještě snadnějc použije 👍 ty rolny si vem nářadí (radši víc) a jak píše Lubor (napsal bych ti to taky) sešteluj si to rovnou po naložení na vejletě , hodinou - dvěma navíc nic neprohloupíš naopak vyřešíš , a každopádně budeš hejbat s naviják sloupkem ! mě osobně se líbí na Lubor vlečce ta pochozí lávka , i sem jí měl už namyšlenou , ale tim že to složení a naložení upřednotňuju v CHr DIZALICOU (jeřábem) tak sem zatim projekt odložil
-
chtěl jsem připsat naky postřehy , že třeba motor lodi ti prodlouží dýlku vleku páč je až za vozejkem atd ......... ale vlastně netřeba k tomu žadný postřehy přidávat , když je to psaný vše zpětně a necky už jsou (dávno) pod střechou 😉 taky zásadní info 😎 PS 1 : vlek je pěknej bytelnej na tuhle vahu ze 120 profilu 👍 na tlumičích ? doporučuju + REZERVU ! mam podobnej (čr RHC) 1300 naprava je klasa knot , ale předimenzovaná 1800 je na 100km/h což stačí 👍 1 : rychlejc s tim lítat nepotřebuju (sup 4x4 2,0 tdi) .. 2 : v Rakousech pak stejně osekana rychlost na 80 - 100 🤣 .. 3 : vše naštelováno a vyváženo , že o tom za sebou vlastně ani nevim 👍 4 : v práci stejně LÍTÁM z 90% 80 -85km/h 🐌 PS 2 : vejšce bych s chlupama ke 2m i věřil , ale sem zvědavej na tu dýlku v ty stodole , kolik bude TO O KOUSEK 👀
-
tak sem to přelouskal 😎 to CUKNUTÍ z 8 x 2,5m je a bude znatelný i po ospravedlnění si všecho okolo až po zakotvení u těch 5 x 2m ? mam opena 5,6 x 2,2m sem spokojenej ve dvou lidech > a to mam opravdu "jinak" řešený rozložení interieru < opravdu seš si jistej že sis to ospravedlnil početně a prostorově SPRÁVNĚ ? neni to to hnidopíchání jen položená otázka jestli si správnš sečet "ten příklad" !! osobně mi právě vychází , že tohle je jen PŘEPRAVNÍ lodka bez následnýho pohodlnýho relaxu ( natož pro 2 dospělí a 3 děti ) při zakotvení 🤫 jinak samo at to pluje dle očekávání a nejlíp ještě LÍP 😉 PS: foto na vodě je případně někde ve vlákně CHorvatsko 👍
-
tak tohle chceš zažívat FURT 🙈 pěknej příběh , ale čekal sem to k závěru horší , a vono to dopadne tak že seš doma a v pohodě deš spinkat 🤣😈
-
kosak Rohlíku dovez mi to na adresu , U břehu 2 Slapy - pozn. je tam ta velká lípa a na ní vodník (ten je hodnej) 🤣
-
začínám vyhodnocovat "náš" letošní 3í týdenní červnovej pobyt v v CHr jako trefu do černýho 👍 , když vemu v potaz současný ochlazení a deštivost nejn v ČR 👀
-
tak ja mam zdokumentovaný 🏄♀️ jak na sladký tak na slaný vodě 🤣 přiznávám bez mučení , že většinou jezdim v kleku 👍 ale uplně nejvíc mi jde odpočinek 😂 360 x 76 x 15 cm , ideal na odpočinek 😈
-
paráda 😎 mě osobně to neva , je to moře ? je ! takže co 😈
-
Lubor : ještě že je to do vody viď , defakto jak za odměnu 😎 co se v mládí naučíš ...... 🤣
-
Lubor : fešáckej flek , a že jich tam (CHr) taky mam našlejch 😍 Mič : no vidiš to každej jen tak nepotká , takový zvíře , tak si aspoň zjistil , že srdce ti furt funguje 🤣
-
za 200 dneska neseženeš ani 5m gumák , nebo bez motoru .... budeš muset přehodnotit , a najít se v ňákym stylu kterýho se budeš držet , potom jít konkrítnějc ..... když se nevyhraníš tak budeš jen tápat !!!
-
Mič : motorizace 3,0 4,3 5,0 ? váha a čim to táhneš ? 👀 bydlíš na blint , tip , znamost ?
-
že VÁS to baví , štvát normální pracující lid nákym foto CHorvatskem s lodí 😈 DOBŘE VÁM TAK - já osobně závist 👌 😎 Lubor : tos doma moc nevydržel 📍 👍 Mič : foto očekávám 👀 (Pirovac : apartman ? , kotvíš u břehu ? , hnedle kousek vedle Pakoše) 👍 užij ostrovů a zátok 😍
-
Rezervační systém PVL pro přepravu lodí přes hráze Orlík a Slapy
téma odpověděl na HANZTD Lubor v/ve Cestování, srazy, apod.
no tak sem na to taky koukal a v papírech mam výtlak 1,2m3 , nicméně vim že mam vybavenej na denní vodu (moře) 900kg (doložitelný vážnim lístkem z kalibrovaný váhy v kamenolomu) + teda 2 x 150kg = 1200kg což je údaj v techničáku ☝️ vozejk mám vedenej na 1300kg (i když náprava je 1800kg), ten samotnej váží (taky kamenolom) 360kg , takže naloženo 900kg bez posádky + vlek 360kg = 1260kg a splňuju co mám 👍 -
Rezervační systém PVL pro přepravu lodí přes hráze Orlík a Slapy
téma odpověděl na HANZTD Lubor v/ve Cestování, srazy, apod.
Myšleno tak , že vidí číslo tak se jim řídí a vysvetluj mu to ( že to ma do 3,5t a muže tahat za osobakem ) , když je šprajclej tak je proste šprajclej Ja určitě tvoje ota??níky nikterak nerozporuju , ale nak si myslim že výtlak na vodě teda kapaliny v m³ , je cca váha lodi na vodě v kg 👀 Ale mužu se mýlin 🙋♂️ Takže pokud ma Kosak v papirech výtlak 4,2m³ tak to Ferda převoznik bere jako 4,2t a asi o tom nepřemejšlí , nicméňe Kosak to maš asi ňak zmršený ten údaj né , to už podle lejster tahaš naklaďakem hmm 🤣 -
Rezervační systém PVL pro přepravu lodí přes hráze Orlík a Slapy
téma odpověděl na HANZTD Lubor v/ve Cestování, srazy, apod.
Na jednu stranu se každej chova jinak a na druhou ten prvni jel podle předpisu , Neudělaš nic , kromě toho zařid a poraď si sam ....... kdo je další jedem 🤪 -
Čim to maš natřený , nebo maš tam anti foul ? Divny to je , jakou maš barvu z venku , jesli to neni ""přehnana reakce"" (nemyslim to nijak útočně) foto maš ? Ja mel necky na moři 3 tejdny , vytáh to jeřabem , proplách a oplách az cca po 36h doma , z venku tmavě modrs barva a nevidim ani rozhraní hladiny ! , a zase mi klasa stačil 1L sajrajtu od star britu , což je pro mě normalka a ani se nemusim snažit to pucovat , nanesu a owapkuju , anti foul nepouživám , anody na SÚZE nemám 👌 MÁŠ TO MÁKÝ ZAČAROVANÝ 😈
-
takže tady 📍 na realnym foto muj nejnovější "set up" co se kotvení ⚓ týká 😎 jeden by na tom nechal veškerej volnej čas 🤣 Kotva 10kg , 4m řetěz střední oko tlouštka 6mm (dál pujde jak nyní lano) , 8m šňůra , kotevní bojka s madlem 20cm 🛠️ no a dovolim si tady vložit fota new PALUBNÍHO boardu 170 x 76 x 15cm 😍 ten stavající 360cm si necham na čr vyžití , na to jak je malej tak z něj mám OBR radost skladnost , mobilita , nafouklej hnedle ALE SEŽEŇ HO !!! ☝️ 😈
-
Rezervační systém PVL pro přepravu lodí přes hráze Orlík a Slapy
téma odpověděl na HANZTD Lubor v/ve Cestování, srazy, apod.
ja tam timle zpusobem ani nebrodil , sli to je to co myslim tak my dali lod na hrázi a jen se placalo na rybníku nad hrází kdy se pak lod zase na stejnym místě naložila .. ale tohle jak to čtu a sem tam i vyslechnu je PECKA , odemě bys ani nic nezjistil , ja bych tam za těhle podmínek ani nic neplánoval 🙈