Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. prodejce byl ŠIKOVNÝ člověk :| vyhoď ten krám a sežeň si modernější JISTOTU
  2. Tak tohle až teda někdo otevře , tak ti za 500,- řekne kup si novej motor , páč to bude mrtví a oprava dražší (jestli vubec proveditelná) než něco "STARŠÍHO" novějšího ;) jak psáno vejš , když už to led vyrval , tak to v cajku vevnitř rozhodně nebude muj vlastní názor
  3. Tohatsu Mercury jsou napro100 identický , Yamahu ma kamoš , nemuže si vynachválit , ja mam 5hp T , M a ted nově 5hp Suzuki prostě jen proto aby mi ladil s 90hp Suzuki (plavebně rozdíl nevidim) VŠE 4T jak psáno výše , kup co nejbližší , nejnovější za co nejmíň a spokojeně si vrč , NA TAKOVÝ TO DOMÁCÍ JEŽDĚNÍ stejně rozdíl nepoznáš :)
  4. Ono se to vytříbí buď v klidu , až budou lidi na jezeru , tak si je "NĚKDO" podá , to je před sezonou pořád dokola a pak je přes sezonu v rámci možností pohoda ;)
  5. Kolik je číslo na štítku tolik je MAX. počet osob na palubě (osoba = kdokoliv > kojenec , dítě , junior , dospělák , senior < )
  6. Sežen si na inzerci motor kterej odpovídá tvojim představam a ještě ušetříš na nervech financích a hlavně na času , poněvadž v zavěru stejně zjistíš že to co požaduješ je nerealný podle popisu .... ;)
  7. Neměř to , zjistíš že ti to žere :lol: neni k tomu počítání potřeba určitej tlak z čerpadla , aby to hejbalo tim číselníkem . (myslíš to tak-maš takovej tlak ?) volnym průtokem to jistě měřit dle mojeho soudu nebude :/
  8. Mam jeden teleskop PÁDLO - HÁČEK založenej v uložnáku , kontrolu uspokojim , a i kdyby si měl pádla čtyři v akci tak ti přeju hodně uspěchů v posunu vpřed :lol: stejně to k "pádlování" nepoužiješ , .... každopádně já si sam sebe nedokážu ani představit jak přes boky pádluju :D to je O ZÁDA :D
  9. Nejdřív sem jim dal šanci , teď SPS vyjádření (2 dny sem to hledal) a víc k tomu už TRENÉRE ani taky nemam ;)
  10. Toto je odpověd přímo z SPS , takže každej se s tim poperte a naložte sam za sebe ;) já čestně mužu prohlasit , že sem se tomuto tematu loni pověnoval dosti a nejen ja ale i TRENER VODNÍ LYŽAŘSKÉ REPRE ČR on ví :lol: upload image
  11. Když dodržuješ slušnost chování na dráze a co je napsáno na cedulích , nejsi terčem sledování , kluci na to koukaj z okna :-D tažný - (snad ho zapsaný už mít v ČR nemusíš , ale mužeš tahat jen na místě k tomu určenym AVŠAK některý státy to zapsání vyžadujou), dál u tažnýho musíš mít součástí VYPÍNACÍ PRVEK pro uchycení tažnýho lana (TAKOVÁ SPEŠL KARABINA) , já si nechal tažák pro klid na vodě dopsat na SPS a KARABINU vozim fyzicky sebou .... komu dráha patří nevim (snad ten usek zřídila SPS) , a nikdy sme nikomu nepřekáželi , vždy se vše dohodlo se všema přítomnejma kaskadérama na vodě :-D je to přesně 1 KM pro amaterskou zábavu :cool: >>> Způsobilost plavidel k vlečení lyžařů Vodní lyžař může být na vodních cestách České republiky vlečen pouze za plavidlem, které je k vlečení vodního lyžaře způsobilé ve smyslu ustanovení 7.01.2 přílohy č. 2 vyhlášky č. 334/2015 Sb., o vedení rejstříku malých plavidel a technické způsobilosti malých plavidel, převozních lodí a plovoucích zařízení k provozu na vodních cestách. Tuto způsobilost doporučujeme nechat zapsat do lodního osvědčení plavidla. Podle výše uvedeného ustanovení plavidlo, které je určené a používané k vlečení osob při vodním lyžování a obdobných činnostech, je vybaveno vhodným vlečným zařízením s dobře ovladatelným vypínacím prvkem pro uchycení vlečného lana. Toto vlečné zařízení je součástí plavidla a ovládáno z něho.
  12. Postavit neohroženě na jejich parkoviště at to stojí v cestě komukoliv , oni tě chtěj vidět , ty proto děláš vše V JEJICH ZÁJMU , když někdo prudí , má smůlu , přesně jak je psáno vejš , >> pane jsem pozván a mám to zde nechat << poprosím vás o trpělivost :-D ale jinak sem X krát parkoval aniž bych někomu překážel , nesmí se toho člověk bát
  13. HANZTD

    Chorvatsko

    Kapitanátů je mnohem víc , např . pod Zadarem je hned v Biogradu ale pokud je v místě marina , nebojim se tvrdit , že ve městě nebo nejbližšim , KapitanaT bude
  14. Díky zkouknuto , ale to je hooodně málo ;) na pohledání času dosti :)
  15. Má někdo osobní zkušenost s Lužickejma jezerama nad Drážďanama pobyt , vlastní loď , poplatky , zázemí , propojenost vodní plochy , ..... přemejšlim o kreativitě sezony 2019
  16. HANZTD

    Coaster 600 DC

    ten ti odemkne ten FERDA co obsluhuje jeřáb na 6T kterej je asi 20m doprava ale koukam naka hystorická fotka , jak je ten "KLADKOSTROJ " tak tam už dva roky stojí jeřáb na 6T ! odemknutí řetězu bylo letos 80kn , jeřáb do i z vody 100kn , takže myslim jasná volba , nenamačet vozejk jak je ten žlutej vozejk až v pravo u plotu vzadu , tam maj zazemí a tam sedí nebo se pořád hrabe v lodích , je tam i servis doleva od sjezdu je ted parkoviště , cenu nevim , a kolmo proti sjezdu je ten market
  17. HANZTD

    Coaster 600 DC

    BIOGRAD = Před sezonou prázdno , parkoviště u mariny několikrát , spousta místních s pozemkem , i kdyby ses dohod s tim poslednim v okolí je vše relativně blízko k vodě , do vody nemusíš s vozejkem = je tam jeřáb , kapitanát 200m od mariny , lodní benzinka u kapitanátu , potraviny hned u mariny , v marině pitná voda k doplnění na vejlet ostrovy kam jen dohlídneš , je to uprostřed všeho : dolu MURTER - nahoru ZADAR , rovně za PAšMANEM KORNATI , lokalita 5x star :D
  18. HANZTD

    Coaster 600 DC

    ZADAR , BIOGRAD , MURTER je to od 50km až max 80km dál a OSTROVY všude kam se podíváš , co vejlet jakymkoliv směrem to novota na projížďku NOVIGRAD se mi nelíbí už na mapě , nikde nic .. Je to tam zavřený jak jezero , každej den stejnejch 20km než se někam dostaneš a zase těch samejch 20km zpět . Dycky si to řikám při pohledu z dálnice ,,, měl bys to zvážit jak bude zjistíš na netu na 3 tejdny dopředu kdykoliv a termín zvolíš , to bych jako problem vubec neřešil
  19. HANZTD

    Coaster 600 DC

    Těch 50 x 3500 x 51 = vcelku FEšÁCKÁ rovnice :cool:
  20. !! RESPEKT !! občas sem sledoval videa a čet průběh z vejletu ;) a na marině koukal jestli tam PRINCEZNA nestojí :cool:
  21. HANZTD

    Coaster 600 DC

    Doufam a samozřejmě se určo nepletu , když napíšu , že "JISTOJISTě" dotahuješ poslední šroub a zejtra rozrážíš hladinu novou technikou !! ?? !! :lol: ještě si to mohl testnout na tom čele toho ŽIGULíKA :cool:
  22. HANZTD

    Coaster 600 DC

    A mě ta SUZUKA "ne"VRčí tak potichu , že se SULLACO jednou po rozhovoru u mola ptal , twl ty to maš nastartovaný ? :lol: Na volnoběhu to fakt jde poznat jen podle vodotrysku z chlazení ;) Za mě je celkově SUZUKA DF 90 A dost kultivovanej a příjemnej motor , a to velice :cool: proto mě zajímá jak je na tom NOVODOBEJ americkej "kladivoun" MERCURY .. co sem měl OPTIMAXE rv.04 tak ten ještě slyšet byl dost .. SULLACO má AMERICAN MUSCLE , tam je to radost poslouchat , a čim víc objem + válců TIM LíP
  23. HANZTD

    Coaster 600 DC

    Koně sou TU v celku jasný to bude znát jako rozdíl který vidíte i cítíte , ale potom taky napiš o projevu co se HLUčNOSTI týká :| to mě zajímá
  24. HANZTD

    Coaster 600 DC

    nevim přesně kdy na to přišli , ale ano dělá se to už "PROTIOTOčNě" .. na lodi kterou zplouváme my jsou ještě obě nohy pravotoč a jede to taky kam chceš , lodí s "PROTIOTOčí" sem ještě ale nefrčel , sme skromná parta :D v jižní zátoce na Vrgadě sem ještě min sobotu byl přicvaklej na bojku a poslouchal ty chorvatský vypalovačky co tam jedou na plny bomby z pláže z kiosku :lol: zas ale je tam na co dívat směrem na Murter , jak sou tam ty sádky , tak se tam dost často "MOTAJ" delfíni , a to je HEZKÁ PODíVANÁ JAK SI MEZI SEBOU HRAJOU ještě k těm počtům NAVěšENEJCH a ZASTAVěNEJCH motorů : TěCH NENI NIKDY DOST když na to sou prachy :) min tejden taky zrovna od Murteru slyšim řev jako hovado až k k tý koncový zátoce na Pašmanu a během cca 2 ano opravdu DVOU minut už byl řev slyšet zase z druhý strany někde od Sukošanu :D kolem se prohnal rychlostní special od americkejch CIGARETTE minimalně se třema PřEKOMRESOROVANEJMA CORVETTAMA pod víkem , ve vodě jen hřídele s mačetama (to už nejsou vrtule !!) a mam dojem že 1x pravotoč 1x levotoč a kterou stranu točí středovej netroufam hádat EVIDENTNě TO MUSELO BEJT DOHODNUTÝ PROJETí , PÁč VšECHNY CHARTERY PLACHTY U BřEHŮ , ASI TRENOVALI NA BOAT SHOW CO BUDE Takže tam taky asi záložní 5hp neřešej ,, ma motory v záloze :lol: :lol:
  25. HANZTD

    Coaster 600 DC

    LUBOR to teda ale taky musíš brát v úvahu "stejnost" - "rozdílnost" vrtule která "je" - "bude" nasazená , minimalně určitě stoupavost XX" výkon je jedna věc , přenos výkonu druhá .. a právě ve vrtulích je to "kouzlo alchymie" ot/m X km/h ,, ja ted laboroval u svojich "necek" na DF 90A :D jak píše SULLACO neznamená že čim větší "HOVADO" tim větší spotřeba , právě naopak si taky myslim , že budeš u XS mile překvapenej o co si do teď přicházel ;)
×
×
  • Vytvořit...