Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. HANZTD

    Chorvatsko

    Hurá , aspoň nejsem v tom tvrzení vlastních zkušeností a za "šPATNÝHO" sám , děkuji ti VLADIMíRE :lol:
  2. HANZTD

    Chorvatsko

    Blbost to neni ! , ale souhlasim s tebou , že to muže bejt shoda všeho možnýho , o potápěči samo vim bylo-je to v oblasti mojeho chorvatskýho výskytu .. denně opouští Zadarskou základnu cca 8-10 hlídkovejch člunů do všech možnejch směrů , na co maj reagovat asi vědi jen oni , tedka Biograd - Pašman 10dní naprostá pohoda , včetně plachtovejch charterů , ještě ti pokynou k plavbě ... štěstí to nebude je to v těch hlídkách , osobně já ++++ teda okupujem motorovou jachtu která zase od 14.9 splnuje (TK) vše potřebný na nasledujících 5 let , gumák s 5hp mame pověšenej na DAVIDSNECH a používáme jen jako přibližovadlo při "útoku" na pláž a někdy pro naftu do kandáků když je nával .....
  3. HANZTD

    Chorvatsko

    Zase jsem se vrátil z CHorvatu , ohledně gumáků si každej jezdí na čem chce a nikoho tím neprovokuje a že se nejednou pohybujou okolo CAPITANÁTI "195" třeba je to i tim že už maj po sezoně a jsou radi za každýho utrácejícího kouska .... ono i na lodích jako zachranny čluny maj kolikrát větší gumák než by bylo předpisově , ale tam zas možná je evidovanej k mateřskýmu plavidlu , každopádně jezdí tam kde co a nikoho to nepobuřuje , když se chová slušně :) jinak cenově čehokoliv příjemno , všeho (moře , tepla) dostatek , všude volno a prostorno , no za měsíc se tam vidim zas :-D
  4. Přesně tak ústí - Praha - Brno - ........ - Zadar - Biograd . cca 1050km , je pouze dálnice , kromě toho už jen 1km konce Slovinska a 16km odbočky za Zadarem z dálnice na Biograd , radši si zaplatim poplatky , než se "šMRDLAT" po "šETřIVEJCH" okreskách kór s lodí .....
  5. Jako všecko fajn , člun motor , ale za mě TATRA 603 NEJVíC MOC TOP !!! :P SLINTÁM :P
  6. SUZUKI DF 90 A vytlumeno , můj osobní dojem : volnoběh to je růst trávy už v serii , ted je to ještě semínko v hlíně :) a je možný , že to krapet utichlo i ve vysokejch (přijde mi to tak) , ale je to fakt na uvážení každýho kdo se s mojim motorem potká :D Moje "dušička" má klid , že sem to realizoval , jinak bych měl pořád velkýho brouka v hlavě ;)
  7. je chválihodný že to "šamanství" s laminovanim a pokusnym spojovánim nespojitelnýho nemyslíš vážně , ale naopak vážně uvažuješ o koupi origo RIB gumáku ;) ,, jinak si radši zajeď do Pelhřimova ať víš do čeho jdeš :)
  8. HANZTD

    Chorvatsko

    ANO člun do 3m neřeší , 5hp je legalní , když se chovaš slušně a vyloženě je nevyhecuješ k akci ani o tebe dalekohledem nezavaděj
  9. HANZTD

    Chorvatsko

    mam dojem že na 99% k tomuhle nepotřebuješ kromě (vody) moře vůbec nic :)
  10. A UŽ NIKDY NEOTEVřELI ,, s tim co je kolem toho potřeba - se tomu ani nedivim ... tankuju v Zálezlech , zastavim u mola vemu 2 x 22L kandáky podejdu silnici natočim , vratim se na NECKY a natankuju , nic hroznýho v mojim případě , ale toho kdo ma nadrž na 300L samozřejmě chápu , že se to nedá ukanistrovat :)
  11. tak teď mam v plánu vytlumit SUZUKI 90 , už za stavající situace poznam volnoběh a kotvící mód jen podle čůrku chlazení jak je to FAKT TICHÝ ale když on se mi ten výtlum tak lenošijně válí doma , že je ho uplně škoda :)
  12. V sobotu jsem odrazil v Píšťanech od mola ve 14,02h a nabral směr Slapy s tím ,že posádka se mění za komorou Modřany .. blablabla ... v neděli v 17,14h loď předána bez ztráty kytičky .. takže suma sumárum za 16h pohybu napluto cca 120km po vodě a 14 komor LABE - VLTAVA .. krásnej vejlet :cool: a zpět autem na místo startu za 1,5h :lol: spánek pod komorou Beřkovice na vazákách značenejch jako parkoviště , v 7h hned proplavba a alou nahoru , Modřany bylo 16,36h ... největší nával komora Smíchov , ale perfektní komunikace s komorníkem ,, to vlastně na každý komoře plavba proběhla EX lodí z druhého řádku podpisu :)
  13. ja si klidně namočim nohy a a vždy to přežiju :lol:
  14. S lodí si mě nikdo nikdy ani nevšímal a , že kolem "pár" uniformovanejch projelo, a to i pěkně středem Vídní tunelama , jak píše Zdenda ; podle předpisu a víc pro to udělat nejde :)
  15. zuješ se nebo si vemeš pantofle , vytáhneš nohavice nebo maš trencle a dojdeš si k žebříčku vodou ;)
  16. takže se bavíme o obytnáku z Brandejsa ? , to maš rech to byl noblesní kapitán (ten mladej) šlo mu to přistání DOSLOVA OD RUKY :D pokaždý , když začal TARANOVAT vše co mu stálo v cestě včetně mol , to se okamžitě vtělil do vyznavače PLNÝHO PLYNU a děj se co děj :lol:
  17. HANZTD

    Evidence plavidel

    protože jsem zjistil včera v SO , že si pro necky pojedu dneska v NE a to jaksi na SPS nikdo u pramene nečeká :) to je jedno , mam to vše OPLNOMOCNěNÝ i s ověřenim a v týdnu na to vlítnu úředně ;)
  18. JO fouka už 3 tejdny v kuse jak na vydrholci , jak nemáš nacvičený místní triky , tak kotvíš k molu pro všeobecný pobavení , a že to někdo fakt umí OBECENSTVO rozproudit :D nejlepší jsou PřI úTOKU NA MOLO půjčovny !!! :lol:
  19. HANZTD

    Chorvatsko

    Byl sem ted tejden zase v Biogradu , nebudu psát o cenach kapitanátu , nebyl sem na svoji lodi ale na místní , ale všeobecně o cenách na žití , v TV placaj hovadiny a hledaj senzace kde nejsou , ceny stejny jako loni pizza velká 50kn pivko 0,5l 15-20kn podle podniku a značky , stejky 90-140kn podle gramáže a zvířete , zmrzlina klasicky dvojitá 8km , nafta Chorvati dálnice 9,80kn , tankujem Slovinsko 1,28€ cesta teda aspon my - neděle noc tam Brno Wídeň Grac Maribor Biograd jak vymeteno , Mikulov první na semaforu , Slovinci Chorvati laxní , míto prázdno ,.. pátek zpět v 6 odjezd , míto prázdný , Chorvati laxní , Slovinci 4min , Mikulov 16min , D1 čistá
  20. HANZTD

    Evidence plavidel

    Tak sem asi trubka a jako trubka se zeptám ; když koupim necky registrovaný v Přerově a budu ji přihlašovat v PH - DC to ještě promyslim . stačí mi plna moc + kupka a přehlasim to v pohodě na oněh případnejch pobočkách SPS , to znamená odhlašení z Př a přepsání na mě ? číslo asi zústáva stejný nebo si mužu zažádat o new jako u auta ? Fakt sem to tady hledal ,a nedohledal ....... DíKY
  21. TOHATSU MFS 6C SL SAIL PRO vytlumeno tim https://www.ahifi.cz/profidamp-neoprene-10.html a poznatky ; vytlumeno do poslední škvírky STAčí PŮL PLÁTU , hodka práce .. , v pohodě se vejde nikde ani neni otlak po doteku samotnýho motoru , díra na sání a startšňůru podle origo děr po zalepení . volnoběh byl tichej už v serii , nyní utlumeno na šepot větříku cca ješte 50% ale slyšet to samo je :) střed - plnej = utlumení je znát spíš na vejšky cca kolem 40% , basy utlumený cca kolem 25% . rozdíl v tom je , ale je potřeba si zapamatovat jak to včelo PřED a vyhodnotit si PO ;) druhý TOHATSU si vytlumim klidně taky , zužitkujíc druhou půlku plátu to už ve zkrácenym čase vědíc jak na to a 159.50,- neni ruinující :lol: ......
  22. JPfish : v poho , to dám , mam na to celej den - člověk se má čas od času vyvztekat a zanadávat si , aby si ulevil :D
  23. V sobotu lepim , tak sem na to TICHO zvědavej :cool:
  24. Sání je jasná věc , naštěstí nejsem TECHNICKEJ PANIC :D
×
×
  • Vytvořit...