PRAHA 10. června

Umělecká posádka skončila na pěkném předposledním místě PRAHA 10. června (ČTK) – Posádka Stars of Sea, tvořená českými herci a muzikanty, skončila v jachtařské regatě San Pellegrino Cup 2004 na předposledním místě. Závod se konal od soboty 5. do středy 9. června v chorvatské Vodici a účastnilo se ho dvanáct týmů. „Posádka Sea of Stars se dokázala prosadit v poli zkušených jachtařů a obsadila jedenácté místo,“ řekla ČTK Eva Listoňová z organizačního týmu.

Posádce velel kytarista Lubomír Brabec. Na povel měl herečku Janu Paulovou, moderátorku Lucii Výbornou, herce Václava Vydru a dva členy skupiny Tři sestry Františka Sahulu a Tomáše Doležala. „Ještě nedávno jsem si nedokázal představit, že pojedeme závodní regatu. Byla to úžasná posádka a nejlepší je, že jsme skutečně závodili. Doufám, že se náš tým nerozpadne a bude se dál účastnit a zlepšovat,“ popsal své pocity Vydra.

Velkým triumfem byla pro Stars of Sea poslední rozjížďka, kde umělci skončili na pátém místě. „Vracím se k ženě jako hrdina. V páté etapě jsme dali na frak šesti secvičeným posádkám a celkové jedenácté místo je prostě bomba,“ řekl Sahula.

San Pellegrino Cup je první regata organizovaná pro české a slovenské námořní jachtaře. Jejím celkovým vítězem se stala posádka Rodop.

ČTK

Magazín PLAVIDLA.CZ využívá zpravodajství z databází ČTK a NERIS, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK nebo  NERIS výslovně zakázáno.

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..