Kontakt

Kontakt na www.plavidla.cz

Internetový magazín na intuitivní adrese www.plavidla.cz se zaměřuje na informace o motorových lodích, plachetnicích, jachtingu, lodní dopravě, vodním motorismu a legislativě v oblasti plavby.

Pro čtenáře magazínu připravujeme několikrát týdně aktuality ze světa plavby, plavidel a legislativy, reportáže, rady a návody, testy lodí a lodního příslušenství. Součástí magazínu je i rubrika rádio Jerevan, seznam zajímavých odkazů, návštěvníky hojně využívané diskusní fórum a především nejpřehlednější lodní bazar na českém internetu s členěním inzerátů do kategorií a zobrazováním náhledů vložených fotografií.

Denní aktualizací, pestrou obsahovou náplní a možností bezplatné soukromé i firemní inzerce v lodním bazaru jsme si získali značnou oblibu u čtenářů, kteří mají z domova nebo zaměstnání přístup k internetu. Magazín tak bez rozdílu oslovuje návštěvníky ze všech společenských vrstev i profesních skupin, kteří se zajímají o lodě, vznášedla, plavbu, lodní dopravu, legislativu, jachting a vodní motorismus a je využíván v pracovní i mimopracovní době.

V případě jakýchkoliv dotazů, pište na adresu info@omc.cz.