Přejít na obsah
Plavidla.cz

Motorovou jachtou do Chorvatska


Mič

Doporučené příspěvky

Lubore jestli se motas okolo Šolty, tak si zajedte na veceri do Lonely Paradise.

stani na jejich bojkach, luxusni domaci kuchyne z grilu. 
https://maps.app.goo.gl/oufx3qaiANkPjVay9?g_st=ic

Pripadne vedle je jeste zatoka Urja, kde maj taky svoje bojky a taky luxusni restauraci, kde provozak mluvil i cesky. Na Solte maji svoje vinohrady a meli tu luxusni bily vino.

https://maps.app.goo.gl/mJiumtg3gbpqcpw68?g_st=ic

 

oboje je dobry predem rezervovat, maji omezeny mista.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam zdokumentovaný 🏄‍♀️ jak na sladký tak na slaný vodě 🤣 přiznávám bez mučení , že většinou jezdim v kleku 👍 ale uplně nejvíc mi jde odpočinek 😂
360 x 76 x 15 cm 
 , ideal na odpočinek 😈

IMG-20170611-WA0025.jpg

20170819_141606.jpg

 

20170819_175216.jpg

20200908_133037.jpg

Upraveno uživatelem HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

My už pravidelně máme "hlavní" dovolenou v čechách vždycky na přelomu června/července. To je většinou hezky. Akorát letos nás zarazilo, že na konci června nebyl na Slapech otevřený pořádně ani 1 stánek, takže jsme bloudili s lodí po Slapech a hledali, kde se najíst 😄 Nakonec nás zachránil i dovoz z Rohlíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2023 at 8:41, kosak napsal:

My už pravidelně máme "hlavní" dovolenou v čechách vždycky na přelomu června/července. To je většinou hezky. Akorát letos nás zarazilo, že na konci června nebyl na Slapech otevřený pořádně ani 1 stánek, takže jsme bloudili s lodí po Slapech a hledali, kde se najíst 😄 Nakonec nás zachránil i dovoz z Rohlíku.

Měl jsi se ozvat dal bych Ti doporučení kam zajet :classic_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chtělo by to aktualizovat nějaký itinerář. Za poslední léta, už mám projeto pár Jachťáku a restaurací od Orlík po Žernoseky, tak bych klidně nějaký obsah s recenzema taky přidal. Na druhou stranu, jsou místa kam naštěstí moc lodí ještě nejezdí 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

dám to sem , do CHORVATSKA to přeci jen taky pojede 🤡
sem se rozhoupal 🧠 a jal se měnit AUTO povoz - potah .. 
po všem možnym porovnávání studování třídění zjištování a zakoukání 😍 se , to vyhrál SEAT TARRACO Xcellence 4drive 2,0 TDi  140kw 🚙
takže uvidíme budiž mi přáno 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám Touarega a ano, má DSG a 3,5 t na kouli. Mám rok 2018 a od té doby jsem s ním najel 200 tis km  cestou necestou, polem nepolem ... a za těch 200 tis má mimo výměnu oleje a jiných běžných servisů jen opravu elektrozámku pátých dveří, to byla vada z výroby po týdnu , co byl nový... (to jsem myslel, že mě raní mrtvice) a potom až v cca 150 000 zazlobil alternátor, jinak vůbec nic. Ony ty koncernový káry nejsou zase tak špatný, jak se je snaží hateři všude možně vybarvovat 🙂 ... a teď to potvrdil i čerstvý TUV report ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Touareg ma prevodovku Tiptronic s klasickym hydromenicem, prave proto utahne 3,5t na kouli.
Kdyby mel DSG, tak utahne to co Kodiaq, Tiguan apod. tzn max cca 2,5tuny a jeste to v prvnim kopci uvari tu jejich super kotoucovou dvojspojku 🙂

o Touregu 2018+ uvazuju, jen mam obavy jak se chova kdyz taha fakt poctivych 3,5 tuny, protoze mi prijde docela lehky oproti memu Jeepu Grand Cherokee, ktery vazi pres 2,5 tuny.

Upraveno uživatelem kosak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...