Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. honzam měřeno na tom místě u ostrůvku jak vidíš z kamery ( mezi Pakoštane - Drage ) ✔️ s tim online je to přesně jak řikám - píšu ☠️🤣
  2. zjištění kotva ⚓ klanim se k vlastnímu zjištění a provozu mojich necek , že co 100kg lodi to 1kg kotva ⚓ mam letos tu váhově novou 10kg + 4m řetězu vnitřek oko 8mm a řeknu vám ta drží jak kotvící bóje - fakt se neposunu !! to s tou 7,5kg do teď , sem furt jednim okem 👁️ sledoval stanovenej záměrnej bod 👍 navíc teda ještě to spodní upevnění lana jako výtrhovka s bojkou , je super na jakštakš určení místa kde kotva ⚓odpočívá 👀 , (ikdyž sem schválně nechal delší to výth lano) je plovoucí takže jde kolmo hore a až potom plave na hladině za bojkou 🤡 no prostě taková žlutá hovadinka 🤣 (kompletní pohled na kotvení - o X příspěvků vejš ☝️ )
  3. dneska sem nezapoměl a měřil . překvapivě naměřil 23,6°c 🔥 a jako bonus sem se zkontroloval na kameře , že sem tam kde sem 🤣 (u menšího ostruvku vpravo , jediný necky)
  4. to ste všichni zavřeli krám nák rychle 🙈 ja mam před sebou ještě 3 vejkendy včetně 😎 ja mam taky 50€ takže naprosto v cajku 👍 no ohledně toho ONLINE placení už to bylo loni ! a ani letos na druhej pokus sem se tim nedostal dál , než že je pro mě snadnější zaject si 6km na kapitanát a nechat si to vyřídit ✔️ , protože to prostě nedávám ☠️ zejtra změřim vodu (zapoměl sem dneska teploměr - přichystanej 🙏) , jako uplně vroucí neni , ale vpoho sem do ní spadnul i já a ani to nemusel rozdejchávat 🎯
  5. tak ja po infu že bude foukat , vydržel a na vodu až dneska ráno , azuro , bez větru na slunci 30+ , a jeřáb stejná taxa jako loni ... ted dojime oběd a vyrážíme na seznamovačku s mokrostí vody 🤣
  6. pivo velký točený ožujsko 3€ kapitanát na cent stejný jako minimalně už 3 roky zpět 👍 , byl sem Biograd = platba pouze kartou
  7. jak sem byl zvědavej na cestu soupravou SEAT TARRACO pracovní název RAK🐙 + SUZA , tak sem jen mile překvapen o vozejku zase nevim , jen mám na něj jinej pohled > RAK je vyšší , a REALNÁ spotřeba SVĚTE DIV SE O 0,9L nižší !! TAKŽE TO TAKY DOPADLO JEN KLADNĚ 👍 A od zejtra snad v poklidu pohupovat po hladině a užívat FLÁKÁNÍ 😎
  8. sem v CHR - dopol sem dojel cesta cajk > nejnudnější a nejtrapnější ůseky = sjezd z D1 až Miličín / ČB až ONO Dvořiště 🙈 v CHR nafta stále kdekoliv 1,38€ , mýto totožný jak loni , pizza obrovská na přání co na ni chci 12€ , hrouda zmrzky 1,5€ , pivo ještě nevim kapitanát a jeřáb absolvuju zejtra dopol , a vše ostatní se zjistí pobytem , ale zase se musim smát "TĚM" článkům o CHR !!!
  9. pebu cca ten řekněme realnej +- 1L -+ by v průměru všeho využití na NM odpovídalo , tam se asi sejdem 👍 ten náklon mužeš mít zpusobenej rozdílem uspořádání váhy , ja to měl díky 95/800 AKU umístěný vpravo taky , řešim to uloženim náhradního benzínu vlevo , a sem tam rozdílově +- 1-2cm , to už neregistruju směrovost ( ivpřed ) si dolaď jak bylo zmíněno ploutvičkou hned na konci desky nohy těsně nad vrtulí 🛠️ (dozadu to stejně nepoznáš - tam na otáčky > plnej nikdy nejedeš 😉 (ja realně max volnoběh) - a většinou to dozadu chytne faleš tak jako tak - kterou koriguješ řízenim 👍 ja mam ASI naloženo - připraveno a cca 20,00 start směr PAKOŠtane , rozšířit českou plavební ůčast 🎯 koukam na předpovědi , sic se tam maj "teď" převalovat mraky , tak věřim v brzký teplo a vybrání oblačnosti do azura 🌞
  10. pebu jj je to bytelný o tom žádná všecko nerez a žádný blátíčko ve formě hliníku taky když sem ten zadek upevnoval , tak sem si to vrtání do nerez trubek 40mm se stěnou 2mm skrz naskrz UŽIL 💣 věděl sem z předku do čeho kvalitou jdu 👍 SPOKOJEN !!
  11. "certifikaci" zadní bimi na denním světle mam splněnou ✔️ jak sem už psal , zjistil sem možnost dvou poloh využití rovnně vytažená / šikmo nevytažená 👍 samozřejmě to BUDU NON100P využívat 🙈 , ale jako celek mě to oslovilo 😎
  12. Lubor taky bys moh sladit 🔄 tu značkovost záložáku , aby to mělo nákou kultůru 🧐 když to takhle necháváš furt na obdiv 👀 a "vymetáš" stravovací zařízení 🦴 🤣 ve středu start 🎯 a valim 🚤🤿🏄‍♀️
  13. a ted už si jen užívat 👍 rád přečtu poznatky z provozu > velikost vrtule , jizdní režimy , otáčky , rychlosti , další provozní zjištění z praxe na dodělávky 🛠️
  14. dneska sem byl prvně složit soupravu SEAT + Necky , aby si na sebe zvykli a dovez SUZU domu k předvýjezdnímu DOpomazlování 💖 sem zvědavej jaký to bude oproti Supu 🙏
  15. když to neni markantní rozdíl , je to asi +- jak řikáš , o spotřebě ale naučil sem se po zajeti na plac u čerpačky zastavit si tak abych nepřekážel na 4blik a na ferovku se du v neznámu podivat .. obyčka je většinou na 95% na stojanech pro TIR - (včetně malí pistole) ((ty totiž premiovku neberou)) 😉 dyš ma někdo problem , což moc nemá , tak mu řeknu ajem LKW set drajvr end detekted normal dízl pozišn 🤣 (jednou sem to použil a ferda s Q7 mi uhnul i když svačil) 👍
  16. koukal sem dneska na čerpačky na naftu v CHR na dálnici A1 a všechny ukazujou stejně 1,38€ 👍 (dalnice i okresky zase totžná cena)
  17. testman 🤣 , ale překvapilo jak je to hluboký 👍 to pak vychází , že 1,5L je lepší na množství tekutin 😎
  18. sem dneska vrtačkou (ta k tomu stačila) montil 🛠️ tu zadní bimi co poslal ital na stávající nerez oblouk s přední bimi , a po finální montáži vše FANTASTICKY sedí ten kluk italskej vážně ví co dělá ☝️ .. po namontění sem zjistil , že mužu roztaženou (zadní) střechu nechat nevytaženou v teleskopu a krásně to dělá zastínění zešikma , nebo pak vysunout a srovnat do roviny - dýlka plátna je na zakázku zkrácená na 90cm pak složeno na oblouk a zapnuto do obalu 🧐 barva plátna předek - zadek - obaly TOTOŽNÁ 👍 vlastně to bylo kromě připevnění - přivrtání - přišroubování potřeba jen zkompetovat trubky a zavlíct plátno do podoby střechy fotky ""zatim"" jen pracovní v hale , je to takový v přítmí , až to bude na dennim světle venku (hned co to vytáhnu - dneska pršelo tak se mi nechtělo) , mělo by to vypadat ještě LÍP 😍
  19. sedivak sem s tebou za jedno co se velikosti 1.5L týká , ty jedu taky (jen teda prosim neperlivou 😎 ) : 1x nastuděnou k okamžitýmu použití , 2x namražený do ledu k postupnýmu upíjení , a do tý doby sloužej jako chladící médium v klasa přenosnym chlad boxu a opravdu to funguje celej den (X let praxe) , chladák mam ma meckách v podpalubí 👍 (v tematu SUZUKI , tam jakk je ta foto do hloubky k dodělanýmu pruhledu na vytíraní kýlu) .......
  20. pak mam naky elaboráty třeba v tématu : - Vrtule,propeler jaky vybrat jak to spocitat... - Motorovou jachtou do Chorvatska - CHorvatsko - Když se chceš stát majitelem motorové lodě... - Utlumení závěsného mototru
  21. letos poprvé vyrazim kromě již dříve zmíněnýho zadku bimin , i s novou kotvou 10kg + 4m řetězu (doteď 7,5kg + 2m) včetně nově taky s protisměrnym (vyproštovacim) návazem s kotevní bojkou s madlem 👍 loni sem musel jedenkrát poslat plavčici (ma na starost kotvu ? má ! tak hybaj) 🤣 pod vodu 🤿 at tu 7,5 ⚓ vyprostí - přitom by už tam stačil ten přední úvaz ..
×
×
  • Vytvořit...