Přejít na obsah
Plavidla.cz

HANZTD

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    378
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    31

Vše od uživatele HANZTD

  1. včera přijeto 📍 dneska wapkou odsolenej introš (+ přelíznutej houbou s jarem 🧽) a motor i pod plastama (komplet sundány i z nohy 🦵) a propláchnutej 💦 a zejtra POD STŘECHU 🙋‍♂️ rozpočet 📊 spotřeby 💧 za CHR necky 🚤 vrtule 23" , hotovo ✔️ a VYŠLO ⚖️ 40L / 100KM ; 0,4L /1KM ; 0,72L / 1NM ; 58L / 11,3MTH 5,132L / 1MTH no a to sem SPOKOJENEJ 💣👌
  2. Lubor sice to má jen jeden řádek , ale čtu mezi řádky 🤡 🤣 heč ja jedu do CHR 🤣 to se někdo má vyrazit si do CHR s lodí 👍😎
  3. a to tam mužu ještě navěsit ty fendry dva , jeden na konec a druhej na začátek , takhle pěkně stejnoměrně rozloženě , teda ŠEST souměrně na každou stranu 😎
  4. poslední plavba pod jeřáb 🚤 nakládka 🛠️ a už suchozemec s přípravou necek k zejtřejšímu po O odjezdu na vleku 🤷‍♀️
  5. tak sem si byl dopol domluvit DIZALICU (jeřáb) nnecek z vody na 17h 💦 ted ještě užíváme 🏖️ odpol naložim , vše v klidu nachystáme , zakrejeme a na zejtra po O bude připraveno k odjezdu 👍 to nam ten tejden 🤡 vlastně TŘI TEJDNY ale uteklo 🙈 !!! ALE BYLO TO ZASE NÁDHERNÝ A MOOOOC SME SI TO UŽILI !!! 🏆 teda ještě do zejtra 🤣
  6. takže tady důkaz toho , že když nevymejšlíš žádný hovadiny , tak se připojí a dokáže obsloužit každej kdo přijede PAKOŠTANE naproti kotvícím místům k možnosti doplnění vody a el ... kalsická 3/4" nebo rovnou nastrčit hadici (sou tam dva nebo tři samoobslužný domky) PROČ TO KOMPLIKOVAT 👍
  7. tak v PÍŠTANECH se přicvakneš normální zahradní 3/4" klasikou , od toho sem se odrážel 👐 případně se omlouvam za uvedení v omyl 🤣 mě je to defakto fuk , vodu nepotřebuju 😈 zejtra vyfotim , tady v Pakoštane ☝️ 👀 a bude jasno kde vymejšlej hovadiny 🤣🤣
  8. tak ta poslední foto od davida je komplet v plastu za cca 35,- a nebo v mosazi za cca 100,- 👍
  9. mam za to , že na 95% se všude využívá 3/4" rychlospojka -- na sloupku je většinou samec / ty musíš samici kup si oboje , stojí to každá rychlospojka 2 x 13,- a nášrub na hadici 1 x 40,-
  10. musim se smát , protože brečet nemá cenu , nad článkama na netu o CHR jak je tu brutálně studený moře a chladno 🤣 současná tejden trvající situace se má takto 💥
  11. Lubor zatim nebylo potřeba tahat za přední uchyt - a čekam že ani potřeba nebude ☝️ no plavčice veme kotvu ⚓ za tělo a za řetěz ⛓️ a normalka ji spustí do vody , když je pod lodí tak vše pustí a spadne na dno , dylku mam standart navazanou v kotevně na zadní vazak a to využivam asi všude 👍 bojka na spodku je nacvakla a je delší takže jí drži při spoušti jen aby se nenamotala přitom jak kotva řetěz ⚓⛓️ klesa a sedne , kde je prázdnějc tam ji necham na volno komplet žlutýho lana , kde je plnějc tam ji aretnu na kolmo na hladinu at nepřekáží průplavu ostatnim a obtočim cancour kolem všecko napro100 v poho nic ničemu nepřekáží 🤡 ale ta placebo ji100ta že si kotvu ⚓ vždy odvezu sebou tam je 😎 snad to 100ho jde nak pochopit , ono se to jinak provádí a jinak vypisuje 😈
  12. včera sem zbystřil hvězdici 🐙 , ale ta je opravdu tak rychlá 💨, že sem rád , že sem jí stihnul vyfotit 📷 !! pak už zase naka ta teplota ve stínu a moře v zátoce ⚗️ , kontrolní pohled na kotvu ⚓ a klasa panoramata 🏖️
  13. si sem dam jen lehký promo at mam na co koukat 👀🤡
  14. včera sen tak v plnym tempu ležel vyvalenej na neckách v zátoce , a přemejšlel co tak by bylo "potřeba" nutně vymyslet za funkční novinku 🧠 no a ono mě OPRAVDU NIC nenapadlo , 🤪 divný , ale asi je SUZA ve FULLu 💖
  15. ted už větřík jen klasa , rano - dopol zrcadlo , odpol tak do 16m , po 18h už jen uklidnujou vlnky co se rozjeli přes odpol , ještě mi ani jednou necáklo do necek maximálně pulmetrovky i proti vlnkam .... 👍
  16. teda ale musel sem si vyčlenit čas , v tom nabitym programu 😎 ale vidiš , je to tam a všichni v celku 👍 na kolik maš nádrž ?? .... ja si teda vozim benzín sám kandáky 2 x 20L rezervu sebou , a případně si zajedu na klasa autopumpu do kandáků večer po návratu k molu když vyplácám ...
  17. trocha toho dneška teplota ⚗️ vzduchu ve stínu , potom necháno 2min ve vodě 👍 zátoka Mala Luka (mezi Drage a Murterem) a naka ta obědová strava v zátoce stylově jak jinak než ryba 🐟 když sme na moři , že 🤣
  18. takže dneškem komplet bimi nasazeno v provozu 🏖️ za mě , ikdyž je to vlasně jen obyčejná bimi tak fakt nemám výhrad 👌 okolo sou roztažený různý jiny , ale z 80% hliníkový blátíčka , nerez zastupuje 19% a to jen kopie hlinikovejch lešení tipu Y , a poslední 1% procento sou klasa zahradní slunečníky 😎 na gumákach tipu ZAR to navazuje na laminátovej oblouk pouze směrem vpřed ... takže i jeden rakušan se připlaval podivat 👀 co to mam za nerez oblouk a ještě rozdělenej do obou směrů 👍 uznale pokynul 🤝 obě polohy sou v poho využitelný ... tý investice fakt nelituju 💣
  19. taky takhle z5ně semtam zjistim , když ji někdo vidí , že je vcelku VELKÁ 👍 ,, fakt se tam vejde nesmysl matroše 🤣
  20. HANZTD

    Coaster 600 DC

    jo to je v poho , ale proti mě-nám je to darda , neska v 11 přejezd z Pakoše do zátoky za Vrgádu (sidřiště KRANJE Vrgada) a tam výval 🌞 do 18,30 🤣 prostě pořád ve stejnym stylu 🤡 nás to tak baví 🥳
  21. HANZTD

    Coaster 600 DC

    to je PEKELNÁ MAPA 😈👌
  22. pebu pevnou rolnu tam do toho prostoru - výkusu v poho namontíš , ale koukam že maš kotvu neskládací a neschovaš ji celou , takže by ti pak to kovový tělo leželo na tý přímo rolně a to nevim jak si ji tam aretuješ když pluješ ...... neomlátěj ti ty špice příď 🤔 ja ji samo složim a uložim .. 📦 ja mam teda kotevnu uzavřenou s vlastnim odtokem , (dost velkou na ruzný cajky v podobě všech lan 🧵 + vozim i tu 7,5kg ⚓ ) , do ní sem namontil celkem 2 vazáky , přední vazák je zvrchu na tělech tažnýho oka (co je venku) - na ten mam konec lana na fest , a zadní vazák je na zadní příčce a k tomu aretuju spuštěnou kotvu ⚓ dle potřeby dýlky vůči hloubce dna . plavčice normál růčo vyndá - rozloží - přišekluje řetěz ⛓️ - zakarabinuje lano s bojkou a po rolně růčo spouští do dýlky řetězu za řetězem už lano pouští , je to váznutý na ten zadní vazák , při zakotvení položený v rolně a kotevna zavřená a ukotveno na střed špičku necek , je tam na to ten výstup na poklopu 👍 (jak je vejš foto s bojkou na vodě ) v poho vše rúčo , žádný blbnutí s motorem - navijakem u takle malejch necek 🚤 s pohodovou 10kg kotvou ⚓
  23. pebu náký Resumé z prvního moře 👀 ❓
  24. škoda že foukalo a nebyl sem na vodě 👎 mohli sme popoplout 😉 , plnil sem si kulturní vsuvku po starym ZADARU , varhany , solar globus , most přes přístav , hradby ..... 👀 , cestou z5 jen na skok marina SUKOŠAN 👀 , a nejhorší byl 700m 🚶‍♂️ výšlap od auta v DRAGE na tu vyhlídku s kamerou - ma perfektní rotační záběr cca 340° (VIDIKOVAC - vyhlídka ČELINKA ) takže kultura splněná a už si jen užívat 🚤 z hradeb sem pak koukal na park plac , jak tam ty pikolíci kontrolujou zaplacený parkovný na SPZ , se činěj doslova jak včelky 🦟 (viděl sem na mojeho 🐙) a za cca 30min ho 3x kontrolovali ! přitom 1h = 0,80€ 👍
  25. kosak ja to mam z 75% položený na písku , 25% spára mezi kamenim ,, takže se mi váha hodí 👍 a jak píšu sem ted v klidu s 10kg oproti 7,5kg ⚓ což se dá využít ke ,, klidnýmu,, (věnování se) slunění 🛏️ 😎 Lubor kotvu má na starosti taky plavčice a žadnej problem už s tim nemá : musela ☝️ si teda nastudovat a nacvičit novou směrnici 🤣 jako první dva realný vhozy (spustě) byli mimo >BOZP< 🙈 , ale ted už je vše jak ma bejt 👌 včetně docvaknutí lana s bojkoiu 🤡
×
×
  • Vytvořit...