Mezi Železničním a Palackého mostem budou opět, jako v předcházejících dvou letech vystaveny nejnovější lodě, od malých sportovních člunů až po velké námořní plachetnice a luxusní motorové jachty. Na břehu i na Vltavě se uskuteční zajímavý doprovodný program, který k podobné akci neodmyslitelně patří.

Veletrh LODĚ NA VODĚ je prestižní, mezinárodní přehlídka lodí, lodního příslušenství a vodních sportů, akce je zaměřená na prezentaci motorových lodí a člunů, plachetnic, nafukovacích člunů, vodních skútrů, lodních motorů, lodního příslušenství, poskytovatelů služeb v oblasti lodní dopravy, cestování a vodního turismu.

název veletrhu: LODĚ NA VODĚ 2011 (LnV 2011)
ročník: třetí
termín konání: 14. – 17. 4. 2011
charakteristika: veletrh lodí, lodního příslušenství a vodních sportů
internet: www.lodenavode.cz
typy konaných akcí: předváděcí jízdy lodí, praktické ukázky, závody, exhibice, autogramiády, přednášky, módní přehlídky, hudební vystoupení, společenské akce, koktejly, party, prezentace, soutěže…
místo konání: Rašínovo nábřeží, Praha 2, nábř. Vltavy mezi Vyšehradem a Palackého mostem

otevírací doba:
čtvrtek – sobota, 10.00 – 18.00 hod. neděle do 17:00 hod.

vstupné:
150,- Kč – plnohodnotná vstupenka – dospělí
80,- Kč – zlevněné vstupné – děti 6-18 let, studenti, důchodci
300,- Kč – rodinné – 2 dospělí + 2 děti do 18 let

Projekt LODĚ NA VODĚ vznikl na základě požadavku výrobců a prodejců lodí, s cílem podpořit rozvoj tohoto specifického oboru, ale i jeho propagace pro nejširší veřejnost v České republice. Koncept veletrhu se nechal inspirovat obdobnými přehlídkami a veletrhy v zahraničí, např. Barceloně, Janově, Helsinkách, Hamburku a dalších…

Úlohou LnV je přiblížit široké veřejnosti možnosti použití a využití nejen samotných lodí a jejich vybavení, potřeb pro jachty a čluny, ale např. i kanoistiku, kajaking, rafting, veslování, windsurfing, kitesurfing, vodní lyžování, wakeboarding, kneeboarding – vybavení a potřeby, oblečení, obuv a doplňky pro vodní sporty, prostřednictvím laicky přístupné, neformální a zajímavé prezentace zastoupenými firmami.

Vstup na oficiální stránky výstavy Lodě na vodě ZDE

Napsal admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..