Rádi by jsme Vás informovali o blížící se sportovní akci MONSTER ENERGY HYDROCROSS TOUR, která proběhne ve dnech 20.-22. Srpna 2010 na hladině rybníka Olšovce v Jedovnicích na blanensku. Jedná se o část mezinárodního závodního seriálu vodních skútrů s účastí špičkových evropských jezdců, ale i amatérů, kteří si jen chtějí vyzkoušet své schopnosti v divácky velice zajímavé disciplíně, která se nazývá Hydrocross a vzdáleně by mohla připomínat známější motocrossove závody. Závody vodních skútrů budou po celý víkend doplněny freestylovou show na vodních skútrech.

Zároveň se závody vodních skútrů budou probíhat i závody motorových člunů, kde se představí nejen historické čluny, kterým rybník Olšovec patřil před více než třiceti lety, ale i brněnský reprezentant kategorie O-500 se svou nejnovější lodí, která oproti veteránům dokáže vyvinout více jak trojnásobnou rychlost.

V případě jakéhokoli dotazu nás můžete kontaktovat na E-mail jedovniceracing@seznam.cz nebo telefonicky na tel. číslech 777 34 97 22 nebo 724 14 79 91.

S pozdravem, za Klub vodních sportů Jedovnice

Marcel Čopák a Petr Magula www.jedovniceracing.com

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..