DAVLE MARINA

DAVLE MARINA

V letošním roce proběhly první kroky k vytvoření základů nové maríny nedaleko Prahy v městysu Davle, který leží na cestě na Slapskou přehradu. V současnosti je již plně funkční showroom nových lodí a motorů, lodní bazar a půjčovna lodí. Projekt má snahu o návrat k prvorepublikovému využití Davle k rekreaci na vodě a propagaci lodních sportů.
V průběhu léta se plánuje zahájení kotvení na novém molu, které bude podle zájmu průběžně doplňováno o další kotevní místa. Pro zájemce je zajištěn drobný servis s možností zazimování lodí. Na příští rok se plánuje vybudování plnohodnotného servisního místa pro rekreační motorové lodě i plachetnice (doplnění pitné a užitkové vody, dobití akumulátorů, ekologická likvidace odpadu, apod.) a rozšíření servisu.
U maríny se pohodlně přistane s lodí a zároveň zaparkuje na sousedícím parkovišti přímo v centru Davle. V areálu mariny jsou pro lodě připraveny dva opravené historické sjezdy do Vltavy. Uživatelé uvítají možnost nákupu v sousedícím nákupním středisku, či možnosti výběru 4 restaurací v okruhu 200 m (klasická česká hospoda, restaurace v pivovaru, pizzeria a řecký restaurant).

DAVLE MARINA zastupuje přední světové producenty, jejichž široké výrobní spektrum pokryje většinu potřeb milovníků motorových lodí.

• Mariah – Sportovní a rekreační motorové lodě: Cruiser, Cuddy Cabins – kajutové, Bow Riders – otevřené, Fish and Skis – rybaření + lyžování
• Yamaha – Motory, gumové čluny a doplňky nejvyšší světové kvality
• Sea Fox – Provozní a rybářské motorové lodě

Podrobná prohlídka vybraných vzorků lodí a motorů je možná v showroomu maríny. Vybrané modely jsou k okamžitému odběru. Většina lodí z celkové nabídky je k dodání z evropských skladů do 3-5 dnů.
Prodej použitých lodí – výběr mnoha starších lodí k okamžitému odběru. Davle Marina zprostředkuje prodej lodě i stávajícím majitelům. Aktuální nabídka je vždy na webových stránkách.

Půjčovna lodí:
• motorové loďky s motorem 3,5 hp
• šlapadla
• bumper boats – šťouchadla – pro děti, ale i dospělé
• pontonová loď pro výlety rodin či skupin přátel do 10 osob.
• motorový člun Bayliner 185 s motorem 130 hp (pro zkušené, či s kapitánem)

Mezi další nabídky patří např.:
• doplňkový prodej
• sjezd do řeky z nově opravených, historických sjezdů v areálu maríny
• zazimování lodí
• možnost stání v suchém doku
• zprostředkování čerpání paliva
• drobný servis lodí, apod.

Veškeré informace naleznete na www.DavleMarina.cz .
V případě dotazů kontaktujte emailem na info@DavleMarina.cz nebo telefonicky 602 222 710, 602 315 610.

Napsal PetrK

One thought on “Letos byla otevřena nová marina v Davli”
  1. Dejte si na Davle marina velký pozor. Prodali mi člun po servisu, bohužel až na dovolené v Chorvatsku mi odešel motor. Po vymontování jsem teprve zjistil v jakém stavu mi prodali člun. Na bloku motoru byla 20cm prasklina po zamrznutí, do lodě teklo přes transon, každé dvě hodiny se pouštělo čerpadlo a vypouštělo vodu, jsem rád že jsem ji neutopil. Startér po servisu nedotažený, takže na dovolené upadl, díky tomu jsem zůstal na moří i s rodinou na nepojízdném člunu a to měl být motor po opravě, montovali ho do lodě když jsem si ji přijel vyzvednout, takže jistě věděli co mi prodávají.
    U montáže byl přímo majitel firmy Davle marina, tak předpokládám že to byl záměr od majitele jak se zbavit porouchaného motor. K lodi byl vozík, bohužel měl nosnost 1300kg a po zvážení jsem zjistil váhu 1540 kg a to není vše ….. Pozorrr na ně, na reklamace i v záruce nereaguje a zapírá se

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..