Nepřehlédnutelné stopatnáctimetrové expozici brněnské firmy BOAT & LIFE, v pavilonu lodí, dominují kromě motoráku Quicksilver Flamingo 520 v setu s motorem Mercury F75ELPT a podvalníkem R.H.C. především závěsné lodní motory Mercury, kterých je v expozici vystaveno celkem 18 o výkonu od 2,5 HP do 75 HP. Protože je BOAT & LIFE největším dodavatelem lodních motorů této značky na českém trhu a současně i autorizovaným servisem, může nabídnout zákazníkům výhodnější ceny, než ostatní prodejci. Velkou výhodou je také fakt, že firma drží trvale skladem na šedesát motorů, takže na dodávku motoru není třeba ve většině případů čekat. Po dobu veletrhu mohou zákazníci dokonce pořídit lodním motory ještě levněji s osmiprocentní veletržní slevou.

BOAT & LIFE je od dubna oficiálním zástupcem rakouské společnosti EMS Marine pro Českou republiku. Díky tomu může svým zákazníkům nabídnout dodávky širokého sortimentu lodního příslušenství z katalogu EMS s dodací lhůtou kolem jednoho týdne a expedicí z brněnského skladu za ceny EMS přepočtené běžným kurzem.

Přestože firma BOAT & LIFE působí na lodním trhu teprve od poloviny roku 2003, získala si mezi zákazníky vysoký kredit nejen šíří sortimentu, ale především vstřícným přístupem ke každému zákazníkovi a komplexností služeb. V sídle firmy je možno lodě, motory a příslušenství nejen zakoupit, ale provedou vám zde i veškeré servisní práce, uložení lodí na zimu a nabídnou možnost prodeje starších lodí v lodním bazaru.

BOAT & LIFE

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..