ÚSTÍ NAD LABEM 6. června

V Ústí nad Labem se v sobotu večer utrhl přívoz, který vezl čtyři auta. Proud vody ho odnesl několik set metrů po řece. Provoz na Labi muselo povodí na dvě hodiny uzavřít. Remorkér poté přitáhl přívoz zpět ke břehu, řekl dnes ČTK operační důstojník ústeckých hasičů.

Při nehodě, která se stala po 19:00, nebyl nikdo zraněn. Hasiči poslali k přívozu dvě motorové lodě a o pomoc požádali českou plavbu (ČSPL). Rejdaři přijeli s remorkérem, který přívoz odtáhnul zpátky ke břehu. Povodí muselo zhruba na dvě hodiny zavřít lodní provoz, aby se plavidla nezamotala do natažených lan.

Zásah hasičů skončil zhruba po dvou hodinách. Příčiny nehody vyšetřuje ústecká policie. Škody jsou podle policie pouze na přívoze, vezená auta žádná poškození nemají.

ČTK

Magazín PLAVIDLA.CZ využívá zpravodajství z databází ČTK a NERIS, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK nebo  NERIS výslovně zakázáno.

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..