Dovolujeme si Vám nabídnout propagaci Vaší firmy v brožurce „Modré stránky“, která je součástí pozvánky na již 35. Setkání jachtařů v Libštátě.

Setkání se uskuteční 12. února 2005 v budově Společenského domu a prostorách kina v Libštátě.

Pozvánky spolu s reklamním materiálem „Modré stránky“ rozesíláme nejen na všechna jachtařská centra, ale podle našich adresářů i většině aktivních námořních jachtařů v České republice, více než 400 adres. Účast na vlastním setkání představuje pravidelně 250 – 300 jachtařů z celé republiky i ze zahraničí. „Modré stránky“ dnes představují jediný kumulovaný adresář firem směřující k zájmové skupině jachtařů. Dnes je využívá pro svou inzerci a nabízí své služby 30 firem a podle našich zkušeností se staly velice využívaným zdrojem kontaktů.

Pro návrh propagační stránky rozměrů 15 x 10 cm nám buď zašlete návrh, nebo Vám jej podle zaslaného textu zpracujeme sami, případně – pokud jste již u nás inzerovali – můžeme použít Váš původní návrh. Úhradu za jednu stránku 1 000,-Kč zašlete prosím na náš účet u OB č.ú. 112642649/0300. Uzávěrka „Modrých stránek 2005“ proběhne 15.prosince 2004.

Po obdržení úhrady Vám zašleme doklad o sponzorování (úhrada za reklamu) a pozvánku s „Modrými stránkami“ spolu s volnou vstupenkou, na základě které budete mít rezervovaná nejlepší místa. Pro ty, které oslovujeme poprvé uvádím, že na těchto setkáních máte možnost se osobně setkat se skutečnými osobnostmi českého námořního jachtingu, seznámit se s jejich zkušenostmi a zážitky z moří, oceánů a exotických zemí, doplněné o diapozitivy a videozáznamy. Večer pak probíhá pravý námořnický bál. Po neorganizovaných náhodných akcích inzerentů v minulých letech jsme pro letošní rok připravili jachtařskou tombolu.Vybízíme tímto inzerenty k poskytnutí drobných zajímavých cen pro tuto akci.Nabídnuté ceny budou po celé setkání vystaveny spolu se jmény a informacemi o dodavateli v prostorách KD. Na závěr setkání proběhne losování a předání cen výhercům zástupcem firmy, nebo pořadatelem. O předání cen bude pro dárce vystaven doklad.

Děkujeme a přejeme dobrý vítr do plachet ve Vašem podnikání.

Kontaktní adresa:
Dr. Jaroslav Bernt
Sosnová 476, 460 01 Liberec
tel.: 602/427568
tel. + fax: 483/385580
e-mail: jarda.bernt@volny.cz

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..