Ve dnech 11. – 14. listopadu 2004 se na brněnském výstavišti uskuteční již 3. ročník Mezinárodní výstavy lodí a vodních sportů boat Brno, která je připravována ve spolupráci s organizačním teamem boot Düsseldorf. Důkazem úspěšnosti a vzrůstající tendence výstavy je stále větší zájem vystavovatelů o prezentaci na boat Brno. Výstava posílila svou pozici i v mezinárodním měřítku. Patrný je nárůst vystavovatelů z Německa, Maďarska a Chorvatska.

Výstava je opět situována do pavilonu Z a představí kompletní paletu vybavení a služeb, sahající od lodních sportů přes surfing, vodní lyžování a potápěčskou techniku až po oblečení, chartery, kluby a poradenství. Každoročně jsou tahákem luxusní jachty a ani letos určitě neuniknou pozornosti návštěvníků. Poprvé budou v České republice představeny lodě: Oceanis Clipper 473, Pershing 37 a Menorquin 100,120.

Zajímavé budou nejen exponáty vystavovatelů, ale i pestrý doprovodný program. V centru dění výstavy bude opět umístěn bazén vodních sportů o průměru 823 cm a hloubce 122 cm. Tato vodní plocha bude sloužit pro prezentaci nejrůznějšího vodáckého vybavení, ale také se zde bude odehrávat většina doprovodných akcí. K vidění budou exhibice vodního rodea nebo ukázky záchrany na vodě i na souši. Návštěvníci se mohou těšit na setkání s úspěšnými olympioniky, stříbrnou Lenkou Šmídovou nebo bronzovými Jaroslavem Wolfem a Ondrou Štěpánkem. Pro příznivce potápění je připraveno Potapěské fórum, které zahrnuje sobotní blok přednášek a projekcí s ukázkami v bazénu. Nachystány jsou také besedy a přednášky o jachtingu. Výstavu doplní fotografie s tématikou jachtingu, vodáctví a potápění.

Paralelně s boat Brno proběhne Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life a Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů pod názvem Caravaning Brno.

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..