Vážení jachtaři,

dovolte mi, pozvat Vás na tradiční jarní závod Pálavskou regatu Luxplan 2009. Po osmi letech změnila regata svého hlavního sponzora. Současně však regatu nadále velmi výrazně podporuje Jihomoravský kraj a umožňuje tak pořádat kvalitní závod v tomto kraji.

S velikou péčí připravujeme i letošní ročník. Vaše každoroční účast nás motivuje, aby letošní ročník této regaty byl jachtařsky i organizačně vydařený a pro všechny účastníky, sponzory i diváky nezapomenutelný.

Pro letošní ročník připravujeme společenský večer s živou hudbou skupiny JAMA, opět plánujeme trička pro účastníky, a to ve dvojím provedení pro holky a kluky. Budeme se snažit o bezchybnou organizaci, na závěr regaty budou k dispozici fotografie z regaty pro všechny účastníky. YC Dyje Břeclav navíc prochází velmi výraznou modernizací – před dvěma lety byl jachtklub výrazně rozšířen a zasíťován elektrickými přípojkami, v loňském roce byly otevřeny nové sprchy a sociální zařízení, nyní proběhla kolaudace objektu zázemí a ve stavebním řízení se nachází výstavba klubovny – to je pozvánka od břeclavských činovníků jachtklubu. Nejdůležitější prioritou pořadatelů Pálavské regaty Luxplan 2009 je však uspořádat jachtařsky hodnotnou regatu. Budeme dělat maximum pro to, aby se regata odehrála především na rozbouřené hladině Novomlýnské nádrže.
Pořadatelé budou rádi, když svou účastí podpoříte Pálavskou regatu Luxplan 2009, a tím se tento jachtařský závod okruhových plachetnic stane jedním z vrcholů jachtařské sezóny 2009 v České republice. Jsem si vědom, že velmi důležité pro úspěšnou regatu je, aby se Pálavské zúčastnil co největší počet závodníků. Velmi Vás proto žádám, pokud budete mít možnost, pozvěte prosím vaše jachtařské kamarády. Budu si vážit každého účastníka. Předem děkuji.
Na stránkách regaty (www.palavska.com) probíhá on-line přihlašování, najdete zde vypsání regaty, možnosti ubytovaní a další informace související se závodem.

Letošní kalendář navíc regatě velmi přeje, jelikož páteční den je dnem svátečním. Těším se tedy, že o trofeje letošního ročníku „Pálavské Miluše“ přijede soutěžit velký počet účastníků, které spojuje vášeň a přízeň k jachtingu.

Za pořadatele regaty

Zdeněk Chlup

E-mail: info@palavska.com, V Brně 9.3.2009

Zdeněk Chlup


Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..