Zdroj: elektronemo.cz

Vydejte se na výpravu nejkrásnější částí Prahy po vodní hladině ve stylu Julese Vernea, poháněnou dvěma elektromotory české výroby od firmy OMICRON.

Vstup do článku zde.


Ve spolupráci s Muzeem Karla Zemana jsme pro Vás připravili opravdovou lahůdku, kterou si vychutnají nejen milovníci verneovek a Zemanových filmů. Čeká Vás den plný zážitků, který začíná v Muzeu Karla Zemana a pokračuje plavbou na unikátní lodi na solární pohon – ElektroNemo.

Muzeum Karla Zemana Vám v moderní interaktivní expozici představí Zemanovy slavné filmy, ale především filmové triky, které v nich používal a kterými proslavil českou kinematografii.

V Muzeu procházíte filmovými scénami a ateliéry – a najednou jako byste vkročili přímo do filmu Baron Prášil nebo Vynález zkázy.

Ani po prohlídce Muzea neopustíte tento fantaskní svět a rovnou z muzea vstoupíte na solární loď ElektroNemo, která svým provedením vypadá, jako když právě vyplula z některé z verneovských rytin. Přivítá Vás kapitán, který jako by z oka vypadl kapitánu Nemovi, a vezme Vás na dobrodružnou plavbu do tajuplných zákoutí Čertovky a okolí Karlova mostu.

Vstup na stránky elektronemo zde.

Napsal admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..