Zdravím chlapi, jsem naprostý začátečník co se týče Z náhonů a potřeboval bych poradit. Pokud jedu ve skluzu, člun se mi relativně dost nahýbá na levou stranu. Shodou okolností to byla jízda před vytažením lodě z vody, takže jsem na noze objevil nějakou "ploutvičku", která je mírně stočená doleva. Bývalý majitel mi řekl, že náklon je určitě způsoben touto ploutvičkou a že jí mam kleštěma narovnat, mně se úplně nezdá jako dobrý nápad jít na něco hrubou silou nebo jo? Díky za radu. viz. foto