Přejít na obsah
Plavidla.cz

kosak

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    279
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dní

    8

Vše od uživatele kosak

  1. kosak

    Z noha

    Zdravím chlapi, jsem naprostý začátečník co se týče Z náhonů a potřeboval bych poradit. Pokud jedu ve skluzu, člun se mi relativně dost nahýbá na levou stranu. Shodou okolností to byla jízda před vytažením lodě z vody, takže jsem na noze objevil nějakou "ploutvičku", která je mírně stočená doleva. Bývalý majitel mi řekl, že náklon je určitě způsoben touto ploutvičkou a že jí mam kleštěma narovnat, mně se úplně nezdá jako dobrý nápad jít na něco hrubou silou nebo jo? Díky za radu. viz. foto
  2. Když něco prodávám, preferuju taky telefonní komunikaci. Pak se najde někdo, kdo si chce týden o dané věci vypisovat a nakonec ani neodepíše. Na jeden email odpovim, pak si zavolej nebo se přijeď podívat.
  3. Osobní zkušenosti nemám, ale něco jsem si o různých čínských motorech načetl a je to asi jako se vším. Kvalita stejná, ale jeden na to nadává a druhý to chválí. Je to kopie Yamahy, snad i díly z Yamahy do toho pasují, takže bych se poruchovosti nebál. Nicméně motor je údajně nový, takže je v záruce. Asi bych se zajímal proč to prodává, v obchodě ho koupíš za nějakých 40-45 tisíc a on ho zabalený v krabici prodává za 29 900? :-)
×
×
  • Vytvořit...