Přejít na obsah
Plavidla.cz

Shetland 535-zážitky ,plavby


KBfotoservis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

STAVBA A POVOLENÍ MOLA no pokud se do toho někdo pustíte , tak vězte,že i když máte všechny povolení , zaplacený poplatky , nájemní smlouvy atd a loď kotvíte ,,,tak souhlas SPS s umístěním mola , vůbec neznamená souhlas SPS s provozem mola ,, to jsem zjistil po roce . Takže nová žádost , tam je poplatek 1000 kč , ok a dostanete ještě pokyn jaký plavební znak , v jaké velikosti a kam umístit a pak přijde kolaudace :D ti to přeměřujou , no jdeme na to . §8a zákona 114/1995 sb ,,, blbá větička a spousta komplikací . Mám dojem že stavím jadernou elektrárnu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ps to není moje , kolega to risknul koupil a nemůže si vynachválit . Takže si to objednám taky je to 1/4 ceny topení co jsou tady . Jede mu to a topí to prej jako blázen

 

 

Ok, jen dej bacha, ten tlumič výfuku se u aut montuje venku, mimo kabinu. Proto se s jeho těsností nepářou. Když ho dáš do kokpitu a ten přikreješ plachtou, tak se otrávíš.

 

Údajně dělají speciální "lodní", ale nenašel jsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...…. a pak přijde kolaudace :D ti to přeměřujou , ……..

Třeba Tě vyzvou, abys to k nim dovezl!

Včera jsem chtěl v Praze přepsat motor. Měl jsem správně vyplněnou žádost, fakturu, prohlášení o shodě, fotky štítku motoru, fotky samotného motoru a namontovaného na loď.

Zkrachlo to na tom, že to potřebují vidět naživo. Loď 6m je prý snadno přepravitelná, tak ať to dovezu. Že mám fotky, nezájem. Že je mohu předat v el. podobě, nezájem. Že je loď zazimovaná na špalkách, nezájem. Že u plavebky není prostor pro regulérní zaparkování (všude zákaz zastavení) - nezájem. Že bydlím 8km od plavebky, nezájem. Že přijedu pro technika, dovezu ho tam a zpět, nezájem...…..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postavit neohroženě na jejich parkoviště at to stojí v cestě komukoliv , oni tě chtěj vidět , ty proto děláš vše V JEJICH ZÁJMU , když někdo prudí , má smůlu , přesně jak je psáno vejš ,

>> pane jsem pozván a mám to zde nechat << poprosím vás o trpělivost :-D


ale jinak sem X krát parkoval aniž bych někomu překážel , nesmí se toho člověk bát

Upraveno uživatelem HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to dělal tak,že jsem si vyhlídl kdy maj poblíž technickou prohlídku,myslím tím hromadnou...včas jsem se objednal a dokonce přijeli až ke mě domů když jeli zpátky do Prahy.Hlavní co je zajímalo,tak jestli mám peníze v hotovosti....:-) loď už tak moc ne...měl jsem ji na podvalu,ale po schůdkách se jim moc nechtělo.Ale aspoň byly vstřícní...no za 3500,- za čtvrt hodiny...proč ne.....:-) Tadyhle jsou datumy plánovaných prohlídek v tomto roce....

https://plavebniurad.cz/predpisy/predpis.php?typ=i&id=146&zdroj=aktuality

Upraveno uživatelem pavel242
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za technickou kasírujou, tak jsou asi "vstřícnější". Vyfocení motoru kvůli zapsání do papírů není zpoplatněno, tak je jejich přístup jiný. Opravdu trpělivě, pokorně a dlouho jsem se snažil vyjednat nějakou jinou variantu nežli dovoz k nim. Nic nepomohlo. Nevstřícnost, neochota, nezájem s odkazem na jejich interní instrukce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono není úplně přenosné, je to klasický horkovzduch, jen má nad sebou nádržku. Mám ho tady , takže vím, že je třeba mu přimontovat výfuk, respektive nějak vyřešit odvod spalin a hadici na sání spalovaného vzduchu. Takže uplně mobilní to není. Kolega si ho nechal poslat tak jsem ho studoval a nakonec to vyhrál planar. Stejně musíš udělat díru do lodi protože si nemůžeš foukat spaliny do kokpitu a je to docela velká bedna. Na chalupu dobrý, máš to v kůlně a do baráku natáhneš jen trubky s výdechem ohřátého vzduchu, ale na loď to nemá žádnou výhodu oproti klasice.

IMG-20190201-060814-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No a vracím na vodu asi po deseti letech svůj druhý člun Lipno ,,, pro půjčení .

Takže kdo by si chtěl z rybářů nebo nováčků chtěl zkusit plavbu po Labi nebo i jinde ,tak bude možnost

 

ještě udělám facelift a bude od května na vodě

 

 

52536790-774018632968313-3503766820370776064-n.jpg

 

52938232-774018649634978-8986911259458797568-n.jpg

 

52959994-774018646301645-3184236590876590080-n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...