Přejít na obsah
Plavidla.cz

Coaster 600 DC


Lubor

Doporučené příspěvky

  • 3 weeks later...
Diky moc, rad se podivam primo na lod u tebe, chystame se v lete do Prahy a urcite bych se vcas predem ozval. Jinak ty vrata uz neresim, chtel jsem vlastne prodlouzit garaz a dat lod za auto, ale jeste take i vrata menit se me nechce. Nakonec asi postavim radeji jen pristresek a ty penize co usetrim, vrazim radeji do prislusenstvi na lod. Takze na Coastera na voziku prujezdni vyska pristresku by tedy 240cm mela stacit. Diky. Upraveno uživatelem simon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Letos jsme si ověřili, že je Coaster pro nás (já a manželka) vyhovující i pro vícedenní plavby v HR. Prvních 6 dní letošní dovolené jsme strávili na lodi a její zázemí plně postačilo. Coaster poskytnul i solidní pocit jistoty při jízdě v bouřce s plným zastřešením. Pro dva lidi úplně v pohodě. Troufnul bych si klidně i na 14 dní.

Jediné co trochu zlobilo byli ti šneci ve středním uchu co zařizují rovnováhu. V přístavech je rušno i v noci a pořád se to trochu houpe. Když pak člověk vyleze v zátoce na špičku spustit kotvu, houpe se paluba a k tomu se přidá nestabilita způsobená rozhozením vnímání rovnováhy, tak je to hodně blízko k nějakýmu maléru. Takže občas jsme se ke kotevně po palubě posouvali potupně na jistotu po zadku. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Psal jsem tady jak jsem spokojený s Hondou 100 na svém Coasteru.

Je to tak, už s tím motorem je loď skvělá.

Ale naskytla se možnost Hondu prodat a tak jsem začal pokukovat po něčem silnějším.

Sešly se příznivé okolnosti a tak to vypadá na tohle:

175hp_proxs_v-6_fs_port-rear_3-4.png__255x0_q85_autocrop_crop-scale_subsampling-2_upscale.png

Takže asi brzo budu moci poreferovat jak se Coaster chová s motorem maximálního možného výkonu! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem tady jak jsem spokojený s Hondou 100 na svém Coasteru.

Je to tak, už s tím motorem je loď skvělá.

Ale naskytla se možnost Hondu prodat a tak jsem začal pokukovat po něčem silnějším.

Sešly se příznivé okolnosti a tak to vypadá na tohle:

https://samerwebapp01apncus01.blob.core.windows.net/mmgw-env-b/filer_public_thumbnails/filer_public/ad/7b/ad7b149e-5336-4ed3-bfd6-98108ae18d1e/175hp_proxs_v-6_fs_port-rear_3-4.png__255x0_q85_autocrop_crop-scale_subsampling-2_upscale.png

Takže asi brzo budu moci poreferovat jak se Coaster chová s motorem maximálního možného výkonu! :D

Jestli chceš Mercury tak se ozvi do SZ.Udělám ti cenovou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...