Tak další report
Jidlo asi uz z VIP povinnosti hromady všeho , orada s blitvou 18€ , čevabi s haldou hrancli 16€ skutečnost je větší , foto ZMENŠUJE 🤪 , u všeho fakt funíme oba !! 👍
Voda se postupně sápe celziově nahoru 🔥 takže zaplout ladností delfína 🐬 neni žadnej problem 🤣
Zátoky oplývaj krásou a průzračností 👀
Ted k mojemu vymyslu dostínění předku necek nejhustší síťovinou
Za mě výbornej nápad , provedení , ladnost , nenásilnost , levnost atd. proste se chválim 😇 , fota s komplet rovnym zastřešenim - sešikmenym koncem .. a foto prosvitu 🌞
Když na to koukam , možná by stalo zato , vyfotit i rozdíl stínu na dopadu - takže příště ☝️
No a si neodpustim , jedna foto NA KRÁSU A POTĚŠENÍ oka 😍
PS : nafta klesla
dalnice 1,67€ , mimo 1,61€