Probíral se nejen průběh olympiády z pohledu trenéra Davida Křížka a stříbrné Lenky, ale i rozdíly v přípravě, hmotném a materiélním zabezpečení jachtařů v ČR a Británii.

Lenka dorazila na výstaviště už ráno a před polednem zavítala na stánek, kde se prezentují nejmladší jachtaři lodní třídy optimist soustředění v ambiciózním brněnském projektu Optimist Brno. Tento projekt je dobrovolné sdružení lidí, kteří chtějí pomoci rozvoji mládežnického jachtingu v lodní třídě Optimist. Společná fotografie mladých závodníků, jejich trenérů a Lenky Šmídové udělala dětem jistě velkou radost, protože Lenka je jejich největší jachtařský vzor.

Kolem poledne přišly stovky lidí na Lenčinu autogramiádu a Lenka trpělivě dvě hodiny podepisovala své fotografie hned vedle plachetnice, na které dosáhla stříbrného olympijského umístění.

Na stánku BOAT & LIFE se mezi lodními motory a loděmi rozezněla hudba smyčcového dívčího tria a příjemně osvěžila atmosféru v pavilonu Z kontrastem klasické hudby a designem výkonných motorů a rychlých plavidel.

Projekt Optimist Brno

Napsal PetrK

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..