Přejít na obsah
Plavidla.cz

Holandsko s vlastni lodi - 13.6 - 20.6.2014


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

  • 10 months later...
Jeste bych podotkl, ze pokud chces vzit Drakouse do centra Amstru, tak leda s bajbootem. Mas tam limit vejsky nad hladinou 2m, nekde i pod 2m, s velkou lodi se tezko vejdes.

Do Amstru bych nejezdil, je to sice "povinnost" když jsi v NL ale jsou tam daleko hezčí města :) ale jinak jak píše Viky "bejby" člun nebo někde zakotvit a nechat se povozit místní dopravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jste mě moc nepotěšili... zatim nevim kam, to si nechám poradit, ale rozhodně bych po vodě a s výškou 2m jsem v ....:-) Dá se někde zjistit kde je jaká průjezdní výška abych se vůbec někam dostal ? Počítám, že budu mít tak něco kolem 4m nad hladinou...

Kdyžtak řekni, něco s tou výškou provedeme, pilu mám, abys jako teda věděl že jsem kámoš a nenechám tě ve štychu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoďte na něj někdo deku....Sám leští i antény a mě by řezal loď darebák jeden !!!! Ty mapy by se mi hodily jestli Tě můžu poprosit abych to mohl nějak naplánovat cestu. Mam sice GARMINa, ale nevim jestli lze plánovat tady když mam mapu Holandska a nebo až tam když se chytne... viky, nevyrazíž do světa že by jsi se stavil a pokecali bychom ? Bývám tam skoro každý víkend.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viky, nevyrazíž do světa že by jsi se stavil a pokecali bychom ? Bývám tam skoro každý víkend.

Kde byvas, v Holandsku? Mel bych tam jet za dva tejdny.

bych rekl ze myslel Zernoseky :)

 

dragon-ale kdyby jsi si chtel udelat vejlet-30.5.-Slavnosti Labe-Tynec nad Labem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...