Přejít na obsah
Plavidla.cz

Shetland 535-zážitky ,plavby


KBfotoservis

Doporučené příspěvky

Taky je možné, že jsi z toho budíku udělal ukazatel paliva nebo něco podobného. Ten tlak by odpovídal zhruba CO2 nebo něčemu podobnému, užití na lodi leda tak jako hasící přístroj. Ovšem vzhledem k tomu že se jedná o velrybářskou loď bych tipoval, že se jedná o něco ohledně ryb?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Co měří jsem nezkoumal, ale zarazil mě ten chlív :D .....

Pořádek je věcí každého, ta loď mohla být například dva roky zapomenuta na smetišti a v tom případě je nyní ve skvělé kondici.

 

My65hp, to máš tu trumpetku uvnitř kabiny? Má to na tomto místě nějakou přidanou hodnotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak dobře ,, no ten bordel je tam pro to že to pujde teprve v neděli do vody a dávám to dohromady ,, jinak ,, tedy ten budík ,, ten je uplně na hovno , mám to z práce z lokomotivy je kouslej , takže budu čubkám ,, co tam přijdou vyprávět že to je původně parní stroj a bylo tam koleso ,, a já musel pořád stavět ,, abych nařezal dřevo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen jsem si rejpnul. :) Bereš to sportovně. Palec nahoru.

Já se vytahuju, ale plachetnici mám čistou hlavně proto, že jak to počasí dovolí, tak se tam chodim zašívat (relaxovat). I v zimě, když je sluníčko. Sedim venku v bundě a pokuřuju fajfčičku.

Motorák zanedbávám. Krycí plachtu budu sundávat teprve dneska, tak uvidim ty poklady. I když v zimě tam cca každej měsíc zajdu s baterií a startérem párkrát protočím motor. Zatím to tam bylo v pořádku.... nic se tam nenastěhovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirkas jina tu trumpetku , to tam mám abych podjel doma pod pergolou ,, jinak v sezoně je samo sebou na rampě :D nad palubou +

Jsem si říkal, že se mi to jeví nejenže neprakticky, ale přímo sebevražedně. Dost řečí a hybaj na vodu.

 

No tedy jak kdo. Podcenil jsem technický stav tahouna, ujel jsem asi polovinu cesty na Orlík a upadlo mi zadní kolo u auta. Nestalo se skoro nic, ze servisu mi hbitě poslali mechanika s novými štefty a matkami. Asi tuším, proč nechtěli nic zaplatit. Nicméně oprava se přece jenom protáhla až do půl jedné, předpokládaná další hodina cesty na Orlík, spouštění na vodu a kolem šesté to zas tahat z vody, tak jsem toho pro tentokrát nechal a pojedu příště. Mám teď dilema: To musím po každé banální návštěvě servisu kontrolovat po mechanicích všechno co na autě udělali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirkas jina tu trumpetku , to tam mám abych podjel doma pod pergolou ,, jinak v sezoně je samo sebou na rampě :D nad palubou +

Jsem si říkal, že se mi to jeví nejenže neprakticky, ale přímo sebevražedně. Dost řečí a hybaj na vodu.

 

No tedy jak kdo. Podcenil jsem technický stav tahouna, ujel jsem asi polovinu cesty na Orlík a upadlo mi zadní kolo u auta. Nestalo se skoro nic, ze servisu mi hbitě poslali mechanika s novými štefty a matkami. Asi tuším, proč nechtěli nic zaplatit. Nicméně oprava se přece jenom protáhla až do půl jedné, předpokládaná další hodina cesty na Orlík, spouštění na vodu a kolem šesté to zas tahat z vody, tak jsem toho pro tentokrát nechal a pojedu příště. Mám teď dilema: To musím po každé banální návštěvě servisu kontrolovat po mechanicích všechno co na autě udělali?

No myslím, že jsi si odpověděl sám :(

 

Naštěstí se najdou i výjimky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
VIKY kdy jsi ho četl přesně tak by jsi zjistil že to je malinko jinak zkus si najít vyjádřeni min dopravy z roku 2010 a pak uvidíš n a druhou stranu ,, laborace s motorama " ve slevě " co jsou po Labi cítit až buh ví kam , to je celkem jasný . Ale fakt zkus , bez zášti , prodat ty překližky , zaregistrovat si Romavu udělat si technickou , papíry atd jako my všichni a koupit si fakt nějaký motor co neškodí a pak si dát nějakou plavbu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze studium potrebnych radu je vhodny zejména pro aktivni rybare, coz ja nejsem ani bejt nehodlam. To i odpovida docela dobře na otázku proc nechci bejt jako všichni. Nechci, protože mne bavi delat překližkovy bedýnky. Je s nima legrace. S obtloustlym kaprem bych se tak nepobavil.


Edit: Tak jsem si to precetl.... neprijde mi, ze to je jinak, nez jsem napsal. Nicneříkající papir z ministerstva konstatuje, ze to je zakotveno v rybarskem zakone a nikdo nevi proc, neboť to není vysvetleno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...