Přejít na obsah
Plavidla.cz

Fórum plavidel


admin

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Prosím znovu o radu jak vkládat fotky.

Když k příspěvku přidám přílohu byť jen 120kB, tak mi to píše:


"Chyba

Omlouváme se, ale bylo dosaženo maximální velikosti příloh."


Když dám odkaz na fotku na rajčeti pomocí IMG tagů, tak mi to nic nezobrazí.

Jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Tohle fórum definitivně umře, pokud ho někdo ihned nezačne správcovat. Jak to vlastně je? Čí je? Kdo ho provozuje? Kdo je admin? Kdo ho má na starost? Co můžeme my uživatelé udělat, aby se to tady nezasíralo spamem, aby šly vkládat fotky a znovu to získalo nějakou atraktivitu pro uživatele?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Po dlouhé době jsem se tu podíval do inzerce, abych se opět přesvědčil, že tam stále nemá smysl listovat. Na první stránce jen nabídky půjček a další stránky jsou tak 50:50.

Existuje možnost nějakým způsobem to spravovat? Nějaká kontrola inzerátů před vložením? Těch inzerátů se tu netočí tolik, tak by to mohlo být zvládnutelné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
Citovat

Po dlouhé době jsem se tu podíval do inzerce, abych se opět přesvědčil, že tam stále nemá smysl listovat. Na první stránce jen nabídky půjček a další stránky jsou tak 50:50.

Existuje možnost nějakým způsobem to spravovat? Nějaká kontrola inzerátů před vložením? Těch inzerátů se tu netočí tolik, tak by to mohlo být zvládnutelné.

Ode dneška je na bazaru plavidel nutné se před podáním inzerátu registrovat, pomůže mám to odmazávat spamové inzeráty.

Pokud to bude nutné zavedeme i schvalování nově registrovaných uživatelů bazaru i fóra. Teď mažeme spamy cca 2x za den.

U fóra teď navíc zakazujeme spamovací  IP adresy, e-maily a slova do příspěvků (jako například půjčka). Děkujeme za pochopení 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...