Přejít na obsah
Plavidla.cz

za čím taháte


rumburak

Doporučené příspěvky

Pokud to dáš na veterány a rám je dobovej, tak by neměl být problém. V 80' se homologace neřešila. Možná u takhle starý káry nebude problém ani na normálních papírech, protože v té době neměly homologaci kolikrát ani zrcátka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 417
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Něco podobnýho jsem řešil na motorce. Je z r. 2000. Výfuk taky nemá homologaci, ale nevadí to, protože v tu dobu to bylo ještě sprostý slovo. :) Mám to potvrzený z ouřadu i z stk.

Takže jestli je auto staršího ročníku, než 2000 (tam se to nějak lámalo), tak jsi z obliga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný auto , máš můj obdiv vydat se takovou dálku pro auto a vrátit se s ním po ose, verze s těmito světly je mým snem, podle podvozku je to syncro? Měl jsem t4 teď mám t5 ale na tohodle krasavce nikdy mít nebudou. Držím palce a rám bych tam nedával takhle to nemá chybu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Taky mám jen zadní, a úplně to stačí, naopak s uzavřeným předkem se auto daleko hůř ovládá, je to jen na ,,vyproštění,, na jízdu netřeba a i tu zadní dávám jen ve vypjatých situacích....

a když není vypjatá situace-tak se odrážíš pádlem?Přečti si to ještě jednou,cos napsal.

 

bootcentrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám jen zadní, a úplně to stačí, naopak s uzavřeným předkem se auto daleko hůř ovládá, je to jen na ,,vyproštění,, na jízdu netřeba a i tu zadní dávám jen ve vypjatých situacích....

a když není vypjatá situace-tak se odrážíš pádlem?Přečti si to ještě jednou,cos napsal.

 

bootcentrum

Když není vypjatá situace, tak to jede na zadek když se změní poměr otáčení přední a zadní nápravy o 1/4 obvodu kola,samo si to zařadí předek. Když to nestačí, dám ručně zadní uzávěrku, co je na tom k nepochopení? Každý kdo to auto má ví o čem jsem psal. Viky ho má čerstvě, a informace byla také určena pro něj. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne proto jsem shanel offroad dodavku. Leta jsem stonal po Suzuki Samurai, ale je to desne neprakticky auto.

 

Jak je na tom ten SsangYong z hlediska spolehlivosti? Designove se mi libil SY Musso v provedeni pickup, ale netroufl bych si takovy auto koupit.

U nás jeden čas prodávali nějaký čínský pickupy. Jmenovalo se to tuším Gonow, ale EU je zakázala dovážet, zrovna tak jako nový SangYongy, protože mají v crasch testech málo hvězdiček. Ty pickupy byli zadohraby, velikostně něco jako VW Tarro, nový pod 200 000,-. Docela škoda, svojí velikostí by zaplnily díru na trhu a cenově neměly konkurenci.

Dcerky učitelka měla funglovku SY, podobnýho X5, komplet ve dřevě a kůži, v top výbavě a dávala za něj údajně 350. říkala, že absolutně bezporuchový auto a díly sehnatelný.

Upraveno uživatelem Olin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, mám otázku možná spíš na škodovácké fórum, ale třeba to tu někdo bude vědět.

Jak se liší zpřevodování u Octavie 5 rychlostní a 6 rychlostní převodovky. Jde mi hlavně o první rychlostní stupeň. Máme 1,9 tdi 77 kw 5 kvalt a jednička je dost rychlá na tahání lodě z vody. Jak je to u 6 ti kvaltů? Ty jsou většinou i 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...