Přejít na obsah
Plavidla.cz

za čím taháte


rumburak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 417
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Hoj hosi,

 

mam novy prirustek do rodiny "tahacu". Krome taznyho se ještě vyznacuje kratkejma kvaltama, takze konecne muzu jet 80km/h a motor bude mit aspoň 2000ot.

 

http://skoda.panda.cz/obrazky/15052015498B.jpg

 

Jedna se o "premiove" provedeni Million Edition, není na nem nic moc extra, ale vyrobili jich jenom 1000ks. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! Kdy jdeš ma garančku? :D

Ty se smejes, ale ta věc ma i servisni knizku!

:D No nekecej! Ale prd, jen se usmívám, bo jsem si vzpomněl, jak na tohle auto lidi stáli a i spali frontu před mototechnou. Měli jsme tři, nejlíp jen ten s karburátorem, náhodou to nebyl špatnej povoz a ten tvůj nevypadá zle, je vidět že jej nenapadl (moc) nějakej kutil domácí. Tak ať slouží a moc to žihadlo na dálnici nedráždi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Na letošek jsem se konečně vybavil i relativně výkonným tahačem . S trochou štěstí vytáhnu Vyšehrad na náplavku . Lodi jsem jsem mel sice novej JEEP Renagate ,ale to bylo auto úplně k hovnu . Taková navoněná bída,ale pro ženu do Prahy optimální .

Pajero je ale Pajero , jakékoliv

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0802/12/12618/12618383_e1117ba7465a6256f44c0295dc1bd88d/images/FullSizeRender_1_.jpg?ver=2

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0802/12/12618/12618383_e1117ba7465a6256f44c0295dc1bd88d/images/FullSizeRender_2_.jpg?ver=2

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0802/12/12618/12618383_e1117ba7465a6256f44c0295dc1bd88d/images/FullSizeRender.jpg?ver=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Trochu to tu obnovím.

Plánuju cca na léto, nebo až soudruzi z čnb pustí korunu, koupit lepšího tahouna. Služebních aut jsem se už zbavil, tak se konečně můžu vybavit, jako normální běloch. :)


Chci něco s 3,5t na kouli. Zase ale loď tahám jen párkrát do roka. Jinak jezdím velký porce po asfaltu, takže něco vhodnýho na dailly car, s rozumnými provozními a servisními náklady. Dodávky rovnou vynecháme. :) Rozpočet tak 250 - 300 tis.

Zatím jsem koukal jen po němcích (X5, ML a turek). Dneska jsem koukal ještě na Jeepa. Chci se taky podívat víc na východ - Toyota, Myšák. Kvůli dennímu ježdění (cca 60 tis. ročně) preferuju SUV, ale rád si rozšířím obzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V týhle cenový relaci bych rozhodně do moderního SUV (X5, Touareg, ML a pod.) nešel, z důvodu, že v těhle cenových hladinách to budou povětšinou pěkné kasičky. Stačí třeba vzduchový podvozek u ML či nějakého Touaregu a množství různých řídících jednotek a všelijaké elektroniky povětšinou pouze a jen pro komfort posádky. Za mě bych šel buďto do nějakého Mišáka (pajero ale nebude mít 3,5t na kouli), ideálně taky třeba Land Cruiser 120 (asi taky nebude mít 3,5t), sehnat se dá také nezničitelná klasika Land Cruiser 100, ale pozor, už má měchy a povětšinou strašně najeto a taky pouze osmiválce, což by mě třeba nevadilo. Za dobrý prachy bych zvážil Grand Cherokee od typu ZJ směr výše ale pouze benzín a dát to do plynu. U Jeepa se dají v Německu najít opravdu krásné a zachovalé kousky, před rokem mi kupříkladu utekl Grand ZJ s 5.2 V8 s 95.tkm po prvním majiteli, jako nový za nějakých 180 tisíc korun. A jako poslední možnost koupit nějaký zrenovovaný nebo zachovalý užitkový MB třídy G. Nedávno jsem na offroad inzerci zahlédl komplet zrenovovaný, včetně motoru, laku atp. za 10.000,- EUR. Dají se nalézt různé zajímavé kousky http://auto.xinzerce.cz/offroady/88643089-mercedes-g-300-td/ nebo https://www.sauto.cz/osobni/detail/mercedes-benz/tridy-g/16702633?goFrom=list Já už jsem si ježíška naštěstí udělal. Přeju dobrý výběr :) Upraveno uživatelem Sullaco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mne Pajero nebo Nisana . Za ty peníze co píšeš seženeš tak 2001-2008 +- ročník . Jsou to ještě poctivý železný auta .Sice to do nich chce pak ještě cca 20 tis dát ,bo ti v bazaru taky nepoví všechno ale já sem spokojen nadmíru . Výše mám fotky . Na kouli mám 3300 Kg , to by mělo stačit . Mám mororizaci 3,2L a loni na jaře jsem vytáhl mojí loď ze zahrady i se zakousnutýma kolama vleku než jsem si všiml že se to nějako smýká .Autu to bylo jedno .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pajero je super kára, dobře slouží Tomášovi odsuď z fóra a proto jsem si ho taky koupil. A abych pravdu řekl, vcelku jsem se do něj zamiloval a kdyby to šlo koupil bych ještě jedno. Problém je, že ty starší verze neměly 3,5t na kuli. Samozřejmě že to auto to dá. Upraveno uživatelem Sullaco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se také porozhlížel po něčem s 3,5t na kouli, ale maximálně jednoduchý auto s minimem elektroniky. Bavil jsem se s klukem co dělá servis na SangYong - sice nad tím asi budete ohrnovat nos, ale první generace Rextona s poctivim 2,9TD mercedes motorem. Není to sice raketa, ale má 3,5t na tažnym, 4x4, redukci. Odchází teda připojování 4x4, ale nahrazuje se to mechanickejma volnoběžkama a pak je to bezproblému + jde používat redukce i jen se zadním pohonem - prima při couvání s vlekem nebo na popotahování těžkýho vleku na pevnym podkladu. Motor nesmrtelný, vstřikování jen mechanický, turba držej, elektrika v tom skoro žádná není, podvozek dost odolnej. Problém je, že moc v nabídce nejsou, páč se 2,9TD lidi nezbavujou. Ale jelikož pro mě kupovat velký auto kvůli lodi, kterou povezu 2x do roka se prostě nevyplatí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...