Přejít na obsah
Plavidla.cz

11. jarní sraz 2021


Doporučené příspěvky

  • 2 weeks later...
Dnes jsem se doslechl, že je nově na traktor na Slapech nějaký rezervační systém. Nevíte o tom někdo něco? Měl jsem v plánu že z úterý na středu budu spát pod přehradou u mola pro parníky, abych jako loni chytl první traktor. Pokud se mi nepovede přejet ve středu, tak nestihnu sraz, kdybych se zbláznil. Vyplouvám z Lovosic v neděli odpoledne, až přijdu z práce a na čtvrtek dopoledne mám dohodnutý převoz z Kamýku na Orlík. Takže to mám knopovku. Pokud to nevyjde s traktorem, tak jsem víte kde...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se doslechl, že je nově na traktor na Slapech nějaký rezervační systém. Nevíte o tom někdo něco? Měl jsem v plánu že z úterý na středu budu spát pod přehradou u mola pro parníky, abych jako loni chytl první traktor. Pokud se mi nepovede přejet ve středu, tak nestihnu sraz, kdybych se zbláznil. Vyplouvám z Lovosic v neděli odpoledne, až přijdu z práce a na čtvrtek dopoledne mám dohodnutý převoz z Kamýku na Orlík. Takže to mám knopovku. Pokud to nevyjde s traktorem, tak jsem víte kde...

 

Neboj chlape, když bude nejhůř, vyzvedneme Tě pod hrází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom čubinec. V poslední době jsem tam nejel, působí to dojmem že, když se přihlásíš, je to "tutovka" ale bez rezervace to jde když mají volnou díru. Snad to tady někdo s konkrétní zkušeností objasní.

Tak jsem se zaregistroval na středu 8.30. doufám že stihnu v úterý Štěchovice. Ale neměl by být problém. Počítám že v neděli skončím někde u Roudnice, v pondělí pod Prahou a za úterý zbytek. Loni jsem 1. den vyplouval ve 13.30 a doplul do Libotenic, druhý den do Miřejovic a třetí den se zdržením u Maxika pod Slapy. Na Labi byl trojnásobný průtok a měl jsem slabší motor. Takže bych to měl dát.

Docela mě štve, že Slapy a Orlík nefungují každý den, jako vše ostatní. Ne každý si může dovolit být zapikanej nahoře celý týden.

Upraveno uživatelem Olin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Halisem, sám jsem byl překvapen, kolik se nás sešlo. Díky patří Honzovi, uvidíme, co bude za rok - nějaké možnosti byly zmíněny. Jen bych se přimlouval za nějaký červnový termín. Všichni se po dvou zkušenostech shodli na tom, že je to podstatně lepší než ten začátek května. Nakonec tradiční název "Jarní sraz" může být klidně zachován.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete se někdo pánové podělit o zkušenosti s rezervačním portálem na traktor/výtah? Dnes jsem si registroval termín na výtah na příští týden a vcelku by mě zajímalo jak to pak vypadá u výtahu. Zavolám obsluze chvilku dopředu, že mám teď termín nebo? Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...