Přejít na obsah
Plavidla.cz

Díly Bayliner motor Ford / OMC Cobra 2,3 Kw 90


tomycar.cz

Doporučené příspěvky

Ahoj, poradí prosím někdo,kde sehnat kladívka, nebo set na bezdotyk do rozdělovače Mallory. Elektromagnetický stykač přesně tohoto typu. Rozvodový řemen (má nápis Ford) starter, těsnění pod hlavu, alternator, elektrický sitič k tomuto karburátoru, atd? Jaký olej do tohoto motoru? Jaký olej do nohy? Kde a jakou koupit tu anodu na 14dní u moře a 4x ročně sladkou vodu? Mění se olej v trimu? Díky všem T.

20200827-180224.jpg

 

20200827-154146.jpg

 

20200828-130709.jpg

 

20200827-154140.jpg

 

20200827-180003.jpg

 

unnamed.jpg

 

20200827-181817.jpg

 

20200827-182359-0.jpg

 

20200831-133703.jpg

 

20200831-144936.jpg

Upraveno uživatelem tomycar.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sehnat se dá skoro všechno, jen to chce trochu trpělivosti a použít google :) , Některé věci které uvádíš se zde na foru již probírali nesčetněkrát - zkus projít témata (např. oleje).

A ohledně dílů zkus Bootcentrum - má zde spousty příspěvků a když jej kontaktuješ třeba bude mít co sháníš.

Jinak Ebay.com tam je dílů na lodní motory spousty, ale musíš vědět co hledáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, ale kdyby to bylo tak jednoduché neobtěžoval bych tady. Olej je jen doplněk k mému dotazu. Vím, že v nejhorším tam dám 15w40 a bude, ale třeba ohledně toho bezdotyku a kladívek si již dopisuji s výrobcem bezdotyku v USA 14 dní. Boot centrum mne před 3 týdny napsal nekupovat a na další poptávku nereaguje. Díly jsem vypsal do emailu. Prosím, kdo nechce poradit ať neodpovídá. Potřeboval bych konkrétní odkaz dílu. Google znám také a věřte, že tam trávím už asi 14 večer. Nechci objednávat za 150 dolaru včetně poštovného, když prodejce neví na 100% zda to tam půjde. Odpověď už to na foru bylo je stále dokola a dokola i u for aut. Všechno je na forech dokola a dokola. Proto jsou. Zase tolik součástek v motoru není., aby bylo stále něco nového. Já teda konkrétně ohledně tohoto motoru nic nenašel. Asi neumím hledat. Pokud o něm víš, pošli prosím odkaz. Je to dotazováno, jelikož může mít někdo doma staré zásoby. Díky. Díky. Upraveno uživatelem tomycar.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, ale kdyby to bylo tak jednoduché neobtěžoval bych tady. Olej je jen doplněk k mému dotazu. Vím, že v nejhorším tam dám 15w40 a bude, ale třeba ohledně toho bezdotyku a kladívek si již dopisuji s výrobcem bezdotyku v USA 14 dní. Boot centrum mne před 3 týdny napsal nekupovat a na další poptávku nereaguje. Díly jsem vypsal do emailu. Prosím, kdo nechce poradit ať neodpovídá. Potřeboval bych konkrétní odkaz dílu. Google znám také a věřte, že tam trávím už asi 14 večer. Nechci objednávat za 150 dolaru včetně poštovného, když prodejce neví na 100% zda to tam půjde. Odpověď už to na foru bylo je stále dokola a dokola i u for aut. Všechno je na forech dokola a dokola. Proto jsou. Zase tolik součástek v motoru není., aby bylo stále něco nového. Já teda konkrétně ohledně tohoto motoru nic nenašel. Asi neumím hledat. Pokud o něm víš, pošli prosím odkaz. Je to dotazováno, jelikož může mít někdo doma staré zásoby. Díky. Díky.

 

Ano,Bootcentrum ti napsal NEDOPORUCUJI, protože na tento cca 30 let marine motor se díly v Evropě nevyskytují a vše je problematické jak i sám vidíš.Komu není rady,tomu není pomoci.Já bohužel nemám čas,abych ti po USA scháněl nějaké prkotiny,to si musíš sehnat sám.Kdyby jsi mne poslechl a koupil MCM nebo Volvo,mám mnoho ND skladem a dá se doře zajistit i na motory starší 40 let.

 

bootcentrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shání jednotlivé komponenty, na nich by mělo být něco napsaný, vyražený. U elektriky se používají součástky vyráběné pár firmami. Pak pasuje kdeco dokde čeho. Na to je elancar perfektní. Mají katalogy záměn.

Jo, ale musíš do Vysočan. Tam je zkoušet.

Upraveno uživatelem david
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci, ale kdyby to bylo tak jednoduché neobtěžoval bych tady. Olej je jen doplněk k mému dotazu. Vím, že v nejhorším tam dám 15w40 a bude, ale třeba ohledně toho bezdotyku a kladívek si již dopisuji s výrobcem bezdotyku v USA 14 dní. Boot centrum mne před 3 týdny napsal nekupovat a na další poptávku nereaguje. Díly jsem vypsal do emailu. Prosím, kdo nechce poradit ať neodpovídá. Potřeboval bych konkrétní odkaz dílu. Google znám také a věřte, že tam trávím už asi 14 večer. Nechci objednávat za 150 dolaru včetně poštovného, když prodejce neví na 100% zda to tam půjde. Odpověď už to na foru bylo je stále dokola a dokola i u for aut. Všechno je na forech dokola a dokola. Proto jsou. Zase tolik součástek v motoru není., aby bylo stále něco nového. Já teda konkrétně ohledně tohoto motoru nic nenašel. Asi neumím hledat. Pokud o něm víš, pošli prosím odkaz. Je to dotazováno, jelikož může mít někdo doma staré zásoby. Díky. Díky.

 

Ano,Bootcentrum ti napsal NEDOPORUCUJI, protože na tento cca 30 let marine motor se díly v Evropě nevyskytují a vše je problematické jak i sám vidíš.Komu není rady,tomu není pomoci.Já bohužel nemám čas,abych ti po USA scháněl nějaké prkotiny,to si musíš sehnat sám.Kdyby jsi mne poslechl a koupil MCM nebo Volvo,mám mnoho ND skladem a dá se doře zajistit i na motory starší 40 let.

 

Já se na vás nezlobím, pouze jsem odepsal odpovídajícímu, který mne vás doporučoval a neměl nic ověřeno.

 

bootcentrum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shání jednotlivé komponenty, na nich by mělo být něco napsaný, vyražený. U elektriky se používají součástky vyráběné pár firmami. Pak pasuje kdeco dokde čeho. Na to je elancar perfektní. Mají katalogy záměn.

Jo, ale musíš do Vysočan. Tam je zkoušet.

 

Díky moc, zkusím Vysočany Elancar. T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš k motoru nějaké další upřesnění - výrobní číslo, rok výroby, atp. ?

Z toho co jsi napsal toho moc najít nejde :)

 

Motor 2,3 Ford Cobra

Výrobní číslo motoru je T1023736

Mod.no. : 232AMRGDE

Rok 1988

Díky

 

Super jakmile budu mít chvilku času tak se ti mrknu co lze kde sehnat, otázka je jak na to vše spěcháš?

Jinak se sám můžeš podívat sem

http://www.marineengine.com/parts/omc-parts/omc-boat-parts.php?year=1988&hp=2.3&model=232AMRGDE

jsou zde díly origo i náhrady a dle toho potom hledat dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš k motoru nějaké další upřesnění - výrobní číslo, rok výroby, atp. ?

Z toho co jsi napsal toho moc najít nejde :)

 

Motor 2,3 Ford Cobra

Výrobní číslo motoru je T1023736

Mod.no. : 232AMRGDE

Rok 1988

Díky

 

Super jakmile budu mít chvilku času tak se ti mrknu co lze kde sehnat, otázka je jak na to vše spěcháš?

Jinak se sám můžeš podívat sem

http://www.marineengine.com/parts/omc-parts/omc-boat-parts.php?year=1988&hp=2.3&model=232AMRGDE

jsou zde díly origo i náhrady a dle toho potom hledat dál

 

Díky, byl bych ti moc vděčný, kdyby jsi mne něco sehnal. Pokud možno v Čechách. Zatím díky. T.

Upraveno uživatelem tomycar.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji. Snad se někam pohnu.

Aktualně bych potřeboval kladívka, rozvoďák, klíňák, elektromagnetickou cívku (selenoid), elektrický bimetal sytič.

filtr oleje, jaký olej?

Kolik je předstih? Kolik je vůle ventilů?

Vše viz. foto. Díky T.

Upraveno uživatelem tomycar.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak jsem vše sehnal. Sice každou věc jinde, ale mám to. Něco ještě dorazí. Díky za všechny rady SZ. Ještě bych potřeboval poradit zda je nutné na 4 dny ročně sladká voda a 14 dní na moři nějaká anoda? Asi na noze není, kde a jakou koupit. Dále jestli nevíte jaký přesně motorový a převodový olej na tento motor a nohu a kolik litrů. Díky

rozvo-k-ji-dodan.jpg 20201116-142335.jpg Bran-k-palivov.jpg palivov-z-Bran-ka.jpg 20201114-152840.jpg 20201002-174626.jpg 20200904-094043.jpg 20201003-135239.jpg

20200831-133614.jpg

 

20200831-133703.jpg

 

20200831-144936.jpg

Upraveno uživatelem tomycar.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...