Přejít na obsah
Plavidla.cz

10. jarní sraz 2020


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Čas pokročil, rýmička a opatření povolují, bylo by dobré dát srazu konkrétní podobu. Vzhledem k tomu, že jedinou aktivitu projevil Honzakov, tak bych mu to asi hodil na hrb :) včetně návrhu termínu. Už bych s chutí někam vyrazil. Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten termín 4.-6. se mi zdá trochu uspěchaný. Přece jenom je už dvacátého, než se to definitivně domluví a všichni si to přečtou tak bude konec května. Nejlepší se mi zdá toho 25.-27.6. Navíc to už by mohlo být volnější s hospodou. Honzo, dej tomu čas tak do konce týdne a pak to prostě rozhodni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viky - můžeš do zoologický :D. Pivovar je daleko. Je tam hned u přístavu Hluboká historické čerpadlo do zámku. Jednou jsem se tam náhodou dostal s obsluhou - je to nádherná mašina. Přímo na exkurzi to asi není, ale každý, kdo kdy něco vyráběl to musí ocenit (i když partnerky by jistě nadšením neoplývaly). Ty by ale jistě ocenily dostatek klíčů od sociálky. Pokud to konečně nepředělali na kartu chtělo by to nějak pořešit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak já nevím....

Taurus psal 20. ať se to do 23. rozhodne ,,kdy teda",je konec měsíce a nic se neděje.Spousta členů si to musí naplánovat,tak je třeba jednat.Myslím,že by se měl založit i nový link na 12.sraz,protože třeba 10. už mnoho lidí ani nečte.Koukne na sraz,nic nového a jde od toho.Jak to teda vypadá se zázemím na konec měsíce??,popř.pohledejme jiné místo,aby se mohli dostavit všichni zájemci od vody.Vodě zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...