Přejít na obsah
Plavidla.cz

10. jarní sraz 2020


Doporučené příspěvky

Pokud jsou otevřené komory, pak není žádný problém od ČB až na Orlík (a případně dál). Lužnice má v podstatě stálé nadržení od Kořenska, záleží jaký máš ponor a odvahu. Bez potíží to jde do Koloděj, já to dal s kajuťákem až na Červený Mlýn, ale jel jsem s vyklopeným hlavním motorem na záložní (ponor asi 40 cm) a kličkoval jsem mezi šutry. Kajakáři žasli:).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Věřím,že to kličkování mezi šutry chce velké srdce,spokojím se raději jen s těmi Koloději n/L. kousek nad most a děkuji za zprávu o splavnosti,snad ta zimní prohrábka dna pod Kořenskem pomůže i v létě při nízkém stavu vody...myslel jsem si,že budeme muset letos sraz na Vltavě z programu vypustit kvůli sezoně na Donau,ale vypadá to,že času na Vltavu bude více než dost,a to je dobře, jihočeská Vltava je moc krásná,těším se.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviděl bych to tak černě, Vrané snížilo odtok na 35 a Orlík celkem slušně stoupá. Slapy jsou plné a přítok je zatím pořád větší než odpouštění. Tak snad to bude dobrý. Jsem zvědav, kdy se Povodí podaří nahodit heknuté stránky a hladinu bude možné zase sledovat i z domova. Vzhledem k tomu že jsem na Orlíku fyzicky přítomen tak mohu případně podávat reporty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jim zrovna hackli PVL.CZ....takže ani neukazujou jak stoupá voda...v pondělí jsem byl na Kořensku a nic moc....z drona záběry jsou tadyhle:

Včera v Českým vrbným ani noha...a na Hluboké něco opravujou v přístavu a přístav je jinak prázdný...

14.5. mám objednanou technickou...a nevím jestli je budou dělat....

sps.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.cany.cz/legislativa/legislativni-proces/vnitrozemske-zakony/789-mimoradne-opatreni-omezeni-pohybu-osob-s-vyjimkami

 

na uzavřenou vodní plochu dobrá zpráva,zbývá ještě proplavování komorami ,následně po zrušení stavu nouze otevření marin a sezona by mohla začít...

Upraveno uživatelem zdenek2013
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jim zrovna hackli PVL.CZ....takže ani neukazujou jak stoupá voda...v pondělí jsem byl na Kořensku a nic moc....z drona záběry jsou tadyhle:

Včera v Českým vrbným ani noha...a na Hluboké něco opravujou v přístavu a přístav je jinak prázdný...

14.5. mám objednanou technickou...a nevím jestli je budou dělat....

 

 

Na Hluboké staví zařízení na přečerpávání fekálií. V příštím roce snad postaví benzinku.

Já ty komory taky nechápu. Tam je člověk víc sám než na jakékoliv cyklostezce. Asi by se to mělo začít psát na FB.

Vláda reaguje na to , na co si lidé na FB stěžují . Třeba by to pomohlo :) a komory by od 1.5. mohly začít normálně fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIMOŘÁDNÉ UPOZORNĚNÍ


V souvislosti s přijetím opatření proti šíření infekce Covid-19 budou na vodních cestách proplavována plavidla osobní dopravy pouze bez cestujících. Plavidla veřejné osobní dopravy plující podle zveřejněných jízdních řádů budou proplavena v souladu s těmito řády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hurá do světa :) lepší by bylo 8-16, ale aspoň něco :)

 

žádný hurá,četl jsi dobře?

,,Pouze plavidla nákladní dopravy a plavidla osobní dopravy bez cestujících"

je to v pr...

 

Ano četl jsem dobře.

 

V souvislosti s přijetím opatření proti šíření koronavirové infekce Covid-19 budou na labské vodní cestě proplavována plavidla v čase od 6,00 do 14,00 hodin. Pouze plavidla nákladní dopravy a plavidla osobní dopravy bez cestujících, mohou být proplavena mimo tuto provozní dobu, a to po předběžném objednání 3 hodiny před předpokládaným proplavením.

 

Čemu na tom nerozumíš? My nejsme plavidla osobní dopravy, my jsme rekreační plavidla (sport). Takže znovu, VŠECHNY PLAVIDLA můžou od 6 do 14 hod a MIMO TENTO ČAS MŮŽOU NÁKLADY A OSOBNÍ BEZ CESTUJÍCÍCH.

Upraveno uživatelem kosak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, my jsme fakt země řízená šašky (dle Babiše odborníky)

Volal jsem na Povodí Labe, tam mi řekli že tomu taky nerozumí, ale myslí si, že teda mezi 6-14 se můžou proplavovat i sporty, ale mam si zavolat na SPS.

Volám na SPS, první telefonát mimo a paní neví nic, volám na jiné oddělení a tam mi paní sděluje, že tomu taky vůbec nerozumí, neví kdo to ani napsal, ale chápe to taky tak, že mezi 6-14 se proplavuje všechno včetně sportu.

Upraveno uživatelem kosak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...