Přejít na obsah
Plavidla.cz

10. jarní sraz 2020


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Děkuji za připomenutí, ale není zbytí než že ji kolektivně vypijete. Dnes jsem se vracel autem z ČB přes Týn, ale dost jsem chvátal a tak jsem se v přístavu ani nezastavil (stejně bych vzhledem k řízení nemohl požít). Tak to vyžahněte na naše zdraví a na to, aby napršel ten kýžený metr Orlické vody.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegy s upadenou lodí z vleku na Hluboke je mi lito,ale letošní první zanoreni u mě také nebylo bez ztráty kytičky.Preprava lodě proběhla v pohode,ale během manipulace v pristavu jsem si zapomnel uvolnit ruční brzdu vleku,pak při sjezdu jsem zapomněl povolit lod a zvedajici se zad narvala predni oko do gumoveho dorazu vleku a bylo nutne hodne zajet s autem do vody a posledni nepříjemnosti bylo,ze jsem se diky par kilum navic nabranych pres zimu prevrhnul na tendru behem snahy zaseku karabin tendru na jeraby lode,pod vodu jsem zahucel celý včetně ochutnávky jarní vody,ale jsme zase konečně na vode... Upraveno uživatelem zdenek2013
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj,

zasíláme oficiální fotografie z neoficiálního jubilejního 10. srazu. Zúčastnilo, respektive připlulo, přesně o 50% lodí více než vloni a to je obrovský úspěch :) .

Popis fotek :

1. Tejn u Vltavy - pátek, tedy den před srazem nic nenasvědčovalo překonání loňské účasti

P1340313.jpg

 

2. Účastníci zájezdu

20200509-144234.jpg

20200509-144248.jpg

20200509-144300.jpg

20200509-144314.jpg

 

3. Pohled na lodě nejen účastníků

20200509-151807.jpg

20200509-151838.jpg

 

4. Staf vody na Kořensku - tedy přesněji na Orelíku

P1340350.jpg

 

5. Info tabule na Kořensku nás přesvědčila, že loni to byla idylka.

P1340354.jpg

 

6. A již jsme s Alešem zase na suchu.

P1340407.jpg

 

A co se týče toho koupání, tak v pátek dobrovolně dvakrát koupání na Lužnici a jednou ve Vltavě. Abyste teda věděli :D .

Upraveno uživatelem Kralvod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak jsme se předběžně domlouvaly o termínu na začátku prázdnin, tak v neděli 5. července by mohlo proběhnout posezení v Českém Vrbném v přístavu (grilovačka, soudek apod...). A tím udělat 10. jarní sraz v létě. Honza

Tak to mě mrzí. To se akorát budu vracet domů ze čtrnáctidenní couračky po Labi a Vltavě a bude mi končit dovolená. To bych moh s lodí tak maximálně někde od Mělníka směrem dolů. Nebo bych si musel zkrátit dovolenou a přijet bez lodi. Být to o týden dřív, tak bych to dal i po vodě, pokud bude dostatečná hladina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ahoj, jak jsme se předběžně domlouvaly o termínu na začátku prázdnin, tak v neděli 5. července by mohlo proběhnout posezení v Českém Vrbném v přístavu (grilovačka, soudek apod...). A tím udělat 10. jarní sraz v létě. Honza

 

Skoro to vypada ze tou dobou pojedem od Lipna.... heeskü!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...