Přejít na obsah
Plavidla.cz

Stavba vodního kluzáku HASTY HYDRO


yannick

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Jedna vrstva laminatu doufam nebude 5kg! Cca 2 az 2.5kg by bylo spravne podle myho.


O vahu jde prave jenom při tom zvedani do kluzu, když to dostanes nad určitou hranici rychlosti, tak uz není vaha az tak dulezita a vetsi roli hraje tvar trupu (stycna plocha s hladinou) a čistota provedeni.


Ja mam trochu potiz, protože jak vazim přes 100kg, tak ty 4-5HP motory se mnou mají malinko problém. Aby mi to "lezlo z vody", potrebuju malej ponor, tzn. pomerne siroky dno, coz tady není. Proto jsem na to tak zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě co mě chybí je palivová nádrž kterou budu muset někde sehnat abych mohl dát horní kryt předku. Protože pak už bych tam nádrž nedostal pokud byste někdo o něčem věděly budu rád protože se mě 700 Kč nechce dávat za nádrž https://www.sbazar.cz/czmarine/detail/6920104-plastnove-nadrze-pro-lodni-motory-samotrna-nadrz Upraveno uživatelem yannick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě co mě chybí je palivová nádrž kterou budu muset někde sehnat abych mohl dát horní kryt předku. Protože pak už bych tam nádrž nedostal pokud byste někdo o něčem věděly budu rád protože se mě 700 Kč nechce dávat za nádrž https://www.sbazar.cz/czmarine/detail/6920104-plastnove-nadrze-pro-lodni-motory-samotrna-nadrz

Nádrž nedávej do přídě! Lodní nádrže jsou přenosné a sloužej zároveň jako kanistr. Dej jí pak hned před zrcadlo a přitahni k zrcadlu nějakým gumicukem, kurtou, nebo páskem s oboustraným suchým zipem.

A s tou nádrží nespěchej! O tu se starej, až budeš mít motor. Buď seženeš motor s interní nádrží a ta co máš v plánu dát do přídě by ti byla k ho*vnu a nebo dostaneš externí k motoru. A ve finále dopadneš jako já. Nejdřív (asi před půl rokem) jsem nemoh sehnat žádnou slušnou a teď mám čtyři...


Jak jsi dal odkaz na tu nádrž, tak u toho prodejce hlavně nekupuj motor! Na řepu (prodejce) jsou všude jen samé negativní recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá dám na tvojí radu dám tu nádrž před motor.

Ještě co mě chybí je palivová nádrž kterou budu muset někde sehnat abych mohl dát horní kryt předku. Protože pak už bych tam nádrž nedostal pokud byste někdo o něčem věděly budu rád protože se mě 700 Kč nechce dávat za nádrž https://www.sbazar.cz/czmarine/detail/6920104-plastnove-nadrze-pro-lodni-motory-samotrna-nadrz

Nádrž nedávej do přídě! Lodní nádrže jsou přenosné a sloužej zároveň jako kanistr. Dej jí pak hned před zrcadlo a přitahni k zrcadlu nějakým gumicukem, kurtou, nebo páskem s oboustraným suchým zipem.

A s tou nádrží nespěchej! O tu se starej, až budeš mít motor. Buď seženeš motor s interní nádrží a ta co máš v plánu dát do přídě by ti byla k ho*vnu a nebo dostaneš externí k motoru. A ve finále dopadneš jako já. Nejdřív (asi před půl rokem) jsem nemoh sehnat žádnou slušnou a teď mám čtyři...


Jak jsi dal odkaz na tu nádrž, tak u toho prodejce hlavně nekupuj motor! Na řepu (prodejce) jsou všude jen samé negativní recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...