Přejít na obsah
Plavidla.cz

Stavba vodního kluzáku HASTY HYDRO


yannick

Doporučené příspěvky

Tak se taky přidám s názorem. Především, nic bych nemazal. Někdo sem něco napsal a šel s kůží na trh. I příspěvky, které nejsou pro někoho dvakrát "korektní" vyjadřují názor na který má každý právo a od toho snad fórum je. Také si myslím, že rozdělování a přesouvání vlákna nemá žádný smysl. Do jisté míry to sem patří včetně debat o starých motorech, nakonec konkrétní název je zcela jasný a v jeho zařazení do sekce není žádný problém. Ono je tady dost jiných témat, které sklouzly někam úplně jinam a nic se neděje. Sice se v nich pak dost blbě hledá, ale většinou jsou docea zajímavé. Na sousedním fóru se "čistota" řeší mnohem víc a výsledek nic moc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 592
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Nejlepší přispěvatelé v tomto tématu

Určitě uvidím na Labi raději něco takovýho, než rozlemtanýho x-válcovýho bajlíka s dementním podnikatelem, kterej jen machruje, jak velkou vlnu ten jeho krám určenej na moře dokáže udělat.

To si představ, že takoví lidé mají v garáži ještě Harleye a Mercedesy. To by se jeden fakt nejraději oběsil aby se na to nemusel koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sousedním fóru se "čistota" řeší mnohem víc a výsledek nic moc.

Souhlasím, obdobně zmoderované fórum jsem ještě nikde neviděl. Tak nějak bych si představoval "čistotu" pod taktovkou bolševika, kdyby měl tu moc. Jen to tam čtu, spíše vyhledávám zajímavosti v archivu. Nikdy jsem neměl chuť se zapojit, ostatně jak to po léta sleduji, většina dobrých jachtařů odpadla a to co zbylo se vzájemně napadá a hašteří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě uvidím na Labi raději něco takovýho, než rozlemtanýho x-válcovýho bajlíka s dementním podnikatelem, kterej jen machruje, jak velkou vlnu ten jeho krám určenej na moře dokáže udělat.

To si představ, že takoví lidé mají v garáži ještě Harleye a Mercedesy. To by se jeden fakt nejraději oběsil aby se na to nemusel koukat.

No vidíš, ty Harleye a Mercedesy se mi taky líběj. Ale co se mi nelíbí, když si nějakej blbec pořídí třeba bajlíka, nebo supersporta, jen aby ukázal, že na to má a přitom k tomu nemá žádnej vztah a dělá s tím jen bordel. To je to, o čem jsem mluvil a jak jsem to myslel.

Jak jsem psal, co člověk, to názor...

Upraveno uživatelem Olin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sousedním fóru se "čistota" řeší mnohem víc a výsledek nic moc.

Souhlasím, obdobně zmoderované fórum jsem ještě nikde neviděl. Tak nějak bych si představoval "čistotu" pod taktovkou bolševika, kdyby měl tu moc. Jen to tam čtu, spíše vyhledávám zajímavosti v archivu. Nikdy jsem neměl chuť se zapojit, ostatně jak to po léta sleduji, většina dobrých jachtařů odpadla a to co zbylo se vzájemně napadá a hašteří.

Tam mě naštvaly s tím, jak bez pardónu vykmitly Zdenka, kterej se za ta léta dopustil jednoho přešlapu a hned bez varování byl vyloučen. Přitom chytráci, co jen pruděj a povyšujou se nad ostatní, tak fungujou dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi nebojte na kluzáku se stále intenzivně pracuje dokud nebude spuštěn na vodu. A ty lidi kteří se mě tu snaží odradit ať se na to vykašlu tak to máte marný není nic lepšího než říc dokázal jsem si postavit svoje vlastní plavidlo. Ty lidi co tady odrazují druhý tak to jsou většinou ty kteří nedokážou zatlouc ani hřebík a veškerý opravy na lodi jim musí dělat nějaký servis :-))))). Tak jsem se pouštěl dnes do práce že ten vršek trochu zakryji aby to případně nenabralo vodu když se bude s pomalovat na nulovou rychlost atd. Bobužel jsem měl jen klasickou překližku a ta nejde moc ohýbat a po namočení do vody se to začalo hned rozlepovat ty vrstvy od sebe. Tak že nezbývá nic jiného než koupit vodě odolnou překližku 4 mm. Bohužel v týdnu se na to nedostanu tak že až v sobotu 17.2. by se to mohlo konečně hnout dál. Přidávám obrázek jak bych chtěl udělat to zakryti : http://muskokaseaflea.ca/StaticWeb2/wp-content/gallery/gordon-hornbeck-2016/q.jpg Upraveno uživatelem yannick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ve spolek :) neboj viky,peclive to sleduju!jenom nevim,proc se tu nekteri hadaji ze to sem nepatri...je to podle starych planu,tak co.budte radi,ze je tu aspon co cist!a ten co remca,at si prosim zalozi nove vlakno se stejnym zapalem jako viky nebo yannick co do fotek a odvedene prace.my ostatni budem s radosti cist i jeho ciste veteranske vlakno ;) chapu ze pro nektere neni tahle “hracka” dost dobra,ale nikdo jim to nevnucuje...ono se to v dnesni dobe tezko pripousti,ze muze byt takova pr.el s necim takhle osklivym,malym a jednoduchym,postavenym doma,co uveze jednoho (ikdyz viky je za dva :D ) a navic to stoji par korun a neni to lod za miliony.nahodou,kdo muze rict,ze hodil lod na zada a odnesl ji k vode :D

Tak se tu nehadejte jak mali kluci ;)

Yannick - dej pak vedet kde te s tim uvidime!prijel bych se na tebe a vikyho podivat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě dám vědět kde se plavidlo bude prohánět většinou to bude u Týna nad Vltavou.

Cau ve spolek :) neboj viky,peclive to sleduju!jenom nevim,proc se tu nekteri hadaji ze to sem nepatri...je to podle starych planu,tak co.budte radi,ze je tu aspon co cist!a ten co remca,at si prosim zalozi nove vlakno se stejnym zapalem jako viky nebo yannick co do fotek a odvedene prace.my ostatni budem s radosti cist i jeho ciste veteranske vlakno ;) chapu ze pro nektere neni tahle “hracka” dost dobra,ale nikdo jim to nevnucuje...ono se to v dnesni dobe tezko pripousti,ze muze byt takova pr.el s necim takhle osklivym,malym a jednoduchym,postavenym doma,co uveze jednoho (ikdyz viky je za dva :D ) a navic to stoji par korun a neni to lod za miliony.nahodou,kdo muze rict,ze hodil lod na zada a odnesl ji k vode :D

Tak se tu nehadejte jak mali kluci ;)

Yannick - dej pak vedet kde te s tim uvidime!prijel bych se na tebe a vikyho podivat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

msman: Rad te zase vidim na foru! :) Az se prijdes podivat, doufam, ze budes mit zase na zadech nejakej ten kluzacek!


tove: Uz jsem to tu párkrát psal, ale znovu zopakuji - tohle není PHPBB, neumi to rozdělovat fora. Je-li ve veteranech zalozeny téma, který zacina slovem "stavba", ocekavam ze kazdej gramotnej clovek pochopi o co jde. Krome toho, i v historických autech se verny repliky povazujou za regulerni disciplinu. Nevidim zadnej rozumnej důvod na tomto usporadani nic menit a predpokladam, ze se tu na tom většina lidi shodne.


yannick: Jen tak dal, doufam ze se na srazu uvidíme! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě se uvidíme na Orlíku

msman: Rad te zase vidim na foru! :) Az se prijdes podivat, doufam, ze budes mit zase na zadech nejakej ten kluzacek!


tove: Uz jsem to tu párkrát psal, ale znovu zopakuji - tohle není PHPBB, neumi to rozdělovat fora. Je-li ve veteranech zalozeny téma, který zacina slovem "stavba", ocekavam ze kazdej gramotnej clovek pochopi o co jde. Krome toho, i v historických autech se verny repliky povazujou za regulerni disciplinu. Nevidim zadnej rozumnej důvod na tomto usporadani nic menit a predpokladam, ze se tu na tom většina lidi shodne.


yannick: Jen tak dal, doufam ze se na srazu uvidíme! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem objednal z ebay.com vypouštěcí zátky na plováky které namontuji ze z hora plaváku a případně při prosáknutí vody do plováku zde půjde vysát voda přes vodní čerpadýlko od ostřikovačů co se montují do osobních aut. A jako další jsem řešil jak udělat dálkově řízený plyn a jako možnost mě napadlo toto jinak cena zátek 300 kč ovládání plynu 160 kč včetně pošty.http://img22.rajce.idnes.cz/d2202/14/14643/14643686_dbb96982172cf2089e37c0ac05846419/images/s-l500.jpg

http://img22.rajce.idnes.cz/d2202/14/14643/14643686_dbb96982172cf2089e37c0ac05846419/images/s-l1600.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto tato páčka-přes dist.trubičky jsou 2 sešroubovany,řadící je o par centimetru prodloužena a uchyt bowdenu je nad čepem (kulovy kloubek) na bowden C2. to proto aby jsi řadil pohybem dopředu. je to skoro stejny vzhledove i funkčně jako dvojpaka za cenu značne nižší-teda pokud to ješte nějak esteticky zakrytuješ


tohle mam na sportu 25, na 50 s kajutkou mam jen plyn

Upraveno uživatelem packa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave proto tato páčka-přes dist.trubičky jsou 2 sešroubovany,řadící je o par centimetru prodloužena a uchyt bowdenu je nad čepem (kulovy kloubek) na bowden C2. to proto aby jsi řadil pohybem dopředu. je to skoro stejny vzhledove i funkčně jako dvojpaka za cenu značne nižší-teda pokud to ješte nějak esteticky zakrytuješ


tohle mam na sportu 25, na 50 s kajutkou mam jen plyn

Dík, já chci letos začít stavět již mnohokrát zmiňovaný motoráček a zatím jsem teprv ve fázi pomalého střádání materiálu a vymýšlení, co jak udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a případně při prosáknutí vody do plováku zde půjde vysát voda přes vodní čerpadýlko od ostřikovačů co se montují do osobních aut.



čéče ty jsi na VODě ještě moc nic nanaplul že , když chceš průsak odčerpat čerpadlem na auto ostřikovače ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...