Přejít na obsah
Plavidla.cz

Nehoda


romanva

Doporučené příspěvky

vzhledem k mým zkušenostem z loňska kdy do mně stojíci lodi v Praze napálil skiff , tak si spíš myslím ..nečuměla dozadu a naprala to do jiné lodi . samo sebou se jí ulomila špička a skif šel ke dnu . Holčina měla mít vestu,ale jistě neměla tak jí vytáhli jiní .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 years later...
Lidi jsou totální kreténi. To už musím uznat i já co rád jezdím rychle a v kluzu a jen tak mě nic nerozhodí. Poslední dobou si pomalu každý, kdo má do prdele díru koupil loď, povětšinou vyčpělý vrak za zenitem. O to víc nafouklá huba, mistr světa, jakože ty vole čumte a poserte se. Pochopitelně všem musí dokazovat, že to umí jet rychle, ponejvíc při dojezdu či odjezdu z mariny, nejlépe v přechodovém režimu. Zabučet to neumí, kotvit a ovládat loď taky ne. Při kotvení zásadně plnej dopředu, plnej nazpět, pak se tam mele jak nudle v bandě. Lana na vyvazování co dům dal, čůzy co se vozí v předu jsou asi na ozdobu, když se umělec snaží kotvi, tím myslím, že by zvedli prdel a podali, hodili lano nebo pomohli s háčkem. To raději přece nakouří molo nebo cizí loď. Bez omluvy, bez pardónu. Hadici na mole ti drze vezmou, pak ji nechají hozenou do vody, zásuvky vytahají a mohl bych pokračovat. Za měsíc v naší marině toho mám pokrk. Rok od roku horší. Upraveno uživatelem Sullaco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou totální kreténi.

To i ti co jezdí pomalu. Třeba co jsem já předvedl při spouštění toho tankeru. Zaplať bůh, že jsi to držel na motorech. Teď už se ale nemusíš bát, že se o tebe opřu. Nabral jsem od té doby pár zkušeností a hlavně už mám motory, co mě nevyšplouchnou jako tenkrát ten vrak.

A s tou plavbou v přechoďáku je to u nás fakt horší a horší. Tuhle mi jeden říkal že když ubere, tak to blbě drží směr a že když přidá, tak mu to moc žere. Když jsem mu řekl ať to tedy vymění za kanálovku, tak ta prej je moc pomalá.

Upraveno uživatelem Olin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsou totální kreténi.

To i ti co jezdí pomalu. Třeba co jsem já předvedl při spouštění toho tankeru. Zaplať bůh, že jsi to držel na motorech. Teď už se ale nemusíš bát, že se o tebe opřu. Nabral jsem od té doby pár zkušeností a hlavně už mám motory, co mě nevyšplouchnou jako tenkrát ten vrak.

A s tou plavbou v přechoďáku je to u nás fakt horší a horší. Tuhle mi jeden říkal že když ubere, tak to blbě drží směr a že když přidá, tak mu to moc žere. Když jsem mu řekl ať to tedy vymění za kanálovku, tak ta prej je moc pomalá.

 

Prosím tě v klidu, neboj já jsem jako ostříž a viděl jsem to. I tak by byl kontakt při nulový rychlosti a neboj, já bych se ozval :) To se přece může stát i mě, nikdo není mistr světa, jde o to si to říct, uvědomit si to a jede se dál ne. Mě spíš vadí ta arogance. Já spíš nechápu, že se neklade důraz na zkouškách, aby dotyčný uměl ovládat loď. Jako už se mi to stalo x krát že říkám kapitánovy stoč volant doprava a dej zpětný chod a oni mi nerozumí a neví co dělat. Společným jmenovatelem je vše na plný výkon a posádka na palubě sedí a je na ozdobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...