Přejít na obsah
Plavidla.cz

ajk77

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    3
  • Registrace

  • Poslední návštěva

ajk77's Achievements

Nově registrovaný

Nově registrovaný (1/14)

0

Popularita

  1. Díky. To je dost možný, že je přicpaný. Několik let stál bez hnutí v garáži a samozřejmě i s benzínem. A navíc v době, kdy jsem ho vyzískal, nebylo o něj taky nijak pečováno. Už tenkrát to nebyla žádná hitparáda. Stačilo vypustit převodový olej z nohy. Byla ho tam tak polovina a a ještě vypadal spíš jak černej mazut.
  2. Omlouvám se, nevěděl jsem že je třeba nejdříve se uvést až takhle. Takže jmenuji se Aleš, bydlím okres český Krumlov. Je mi 38 let. Zajímá mě ježdění, nebo vzhledem k omezení výkonu motorů, popojíždění na Lipně. Baví mě plavba se spalovacími motory všeobecně a rád bych se tomuto zájmu do budoucna věnoval více i na vyšší úrovni. Toť asi tak vše co mě napadá k mé osobě. Díky za pohotovou odpověď. Opravdu musím vždy laborovat se sytičem i když je to ohřátý, takže to asi mohlo být zřejmě chudou směsí. Pokusím se to poštelovat a dále se uvidí. Dík :-)
  3. Ahoj, podědil jsem postarší yamahu 4hp 2takt. Je to snad model 1987. Startuje tak na druhý třetí škubnutí. Jak chytne tak mu musím trochu přidat plyn a pak jede krásně bez problémů. Když uberu plyn do minima při volnoběhu nebo při zařazené rychlosti tak po pár otáčkách umře. Potom ho znovu nějakým způsobem nahodím a jedu v klidu dál. Zajímá mě jestli už není úplně na odpis nebo jestli má smysl s ním něco nacvičovat. Chci si pořídit novější nebo nový motor v dohledné době, ale baví mě se na něm učit co a jak je třeba. Za každou radu předem díky.
×
×
  • Vytvořit...