Ahojky Viky, tak snad už vítej doma. Obrázky byly zajímavé, i když lodě na suchu a na boku působily značně smutně. Připadalo mi to jako na vrakovišti. Takže zase něco nafoť a přidej.. Je to pěkná podívaná. čusky.
Ahojky Stando, 26,5 roku je skutečně dlouhá doba. Očekávám, že na plachetnici budu dřív....? Máš krásnou dceru a buď rád, že průšvih byl zažehnán. Tak šlapej jako Tvé motory. Jo a já taky nemám zájem dělat někomu průšvihy a tak doufám, že se ozve bezproblémový kapitán s plachetnicí. Tak kapitáni, ne, že se budete hlásit všichni...!
Ahojky. To máš opravdu trochu z ruky. Myslím, že i na Labi jsou krásná místa, kam se rád vracíš.Orlík ovšem se svojí vodní plochou a krásnou přírodou nemá chybu. Jak to ale vypadá, budu se kochat plachetnicema ze břehu. Také krásná podívaná. Tak prima sezónu.
Ahojky. To jsi mě fakt pobavil. Aspoň jsi mě svým humorem rozesmál. Mluv hezky o své lodi, protože s ní zažíváš řadu hezkých chvil a tak Ti přeji prima sezónu a hodně zážitků.