člun Honwave T27 IE + lodní motor Honda BF 2,3


30.000 KČ
Popis

Prodám set člunu a motoru Honda. Člun T27 IE nafukovací, 5 komor. 3+2 vysokotlaká podlaha. Hmotnost cca 34kg, velmi dobře přenosný a transportovatelný. Člun má originální přepravní vak, pádla, pumpu a prohlášení o shodě. Lze na něj instalovat motor o síle až 8hp. Stav jako nový, nikde není lepený, prodřený, je bez úniku. viz: foto + na vyžádání foto jákekoliv součásti.

Motor Honda BF 2,3. Špička v segmentu nejmenších lodních motorů. Jeden z nejlehčích motorů na trhu, váha cca 12kg včetně vnitřní nádrže. Odnesete jej jednou rukou. Spotřeba je naprosto úžasná, na 1l paliva dokáže jet až 2 hodiny. Maximální rychlost této sestavy je dle zatížení, v jednom člověku zvládne až 10km/h. Motor i se člunem odvezete v kufru osobního vozidla, ideální pro rybáře nebo rodinou rekreaci. Díky perfektní skladnosti nezábírá místo.

Tuto sestavu lze samozřejmě řídit bez vůdce malého plavidla, je to zábava pro každého. Nabídky typu beru za 20 si prosím odpusťte, vím co prodávám, na prodej nepospíchám a vše je v perfektním stavu. Nejedná se o žádnou bazarovku co vystřídala deset garáží. Je to velmi pěkné.

Zobrazení inzerátu: 268