Motorový člun Sunbird 195 CC - UDRŽOVANÁ ČISTÁ LOĎ


280.000 KČ
Popis

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Rok výroby 2000 (motor), trup 1998
Délka 5,72 m
Šířka 2,24 m
Motor Volvo Penta 3.0, SX noha
Česká registrace, technická platná do 2/2025
V TP výslovně zapsána výjimka - možnost vlečení lyžaře
Snadný převoz za osobním vozem

STAV LODI
Udržovaná, čistá loď s pravidelným servisem a výměnou oleje, pravidelně nové anody.
Zimní skladování vždy v suché hale.
Po dobu vlastnictví současným majitelem – 5 sezon – provozovano pouze v ČR / žádné moře

Loď je připravena k použití, žádné známé technické závady. Bez nutnosti okamžitých investic.

Motor
čistý, bez úniků oleje (za celou sezonu ani kapka dolévání). Motorový prostor čistý, suchý, zcela bez vody. V r. 2020 nové svíčky. Startuje vzorně. Při obsazení 1 osobou rychlost ve skluzu cca 55 km/h. Čistá noha, trimování OK. Vrtule bez poškození.

Elektro rozvody
vše funkční (blower, nav. světla, bilge, klakson), 2x 12V výstup u řidiče, 1x v kabině.
2017 nová baterie Varta – trakční dual – pravidelně dobijená a v OK stavu.
2019 nová spínací skřínka
Hloubkoměr Eagle Cuda – nefuknční! Rozvody a senzor OK, ale nefukční display (lze sehnat novou hlavní jednotkou nebo vyměnit).

Trup
čistý, bez antifoulingu, po sezoně lze snadno očistit zcela do bíla. Běžné drobné poškárbání trupu, bez zásadního poškození gelcoatu vyžadujícího opravy.

Paluba
na zemi a stranách lodi udržovaný koberec, bez poškození, skvrn. Potahy sedadel původní, udržované v dobrém stavu a čisté, místy drobné skrvnky ale bez zásadního visualního problému. Veškeré čalounění bez poškození s vyjímkou opěradla zadní lavice, kde je na pravé straně roztržený šev v rohu cca rok již ve stejném stavu, netrhá se dál) dále drobné oděrky prostřední části opěradla.

Pro koupání malá platforma a nerze sklápěcí schůdky – 3 pole.
Sklápěcí držák pro závěsný motor.

Úložné prostory pod všemi sedadly zadní lavice a dále velké úložné prostory v zadní části motorového prostoru (ideální na vesty, krytí, pádla, úklidové prostředky atd)

Vnitřní část
kabina čistá, využívaná skutečně ke spaní (ne jako špinavé skladiště jako u některých lodí). Polstry čisté, bez poškození. Strop čistý, bez skrvn, zatékání. Okno vzorně těsní s funkční aretací. Pohodlné spaní pro 2 dospělé osoby. Po odkrytí středového polstru velký úložný prostor, zasahující až pod venkovní část. Další úložné prostory pod polstry v přední části kabiny.
Příslušenství – krytí

• Bimini sluneční – skládací. Snadná instalace, složené lze vložit do kabiny.
• Kočárek venkovní – skládací, sestává se z hlavní části která je fixována do rámu oken na dvou místech a zakrývá přední část a dále zipem připevnitelnou druhou část pro zakrytí zadní části lodi. Dvě plastové bočnice / slídy – nové 2 roky, bez poškození.
• Venkovní / převozní plachta

LOĎ DO KONCE ZÁŘÍ V MARINĚ ŽIVOHOŠŤ, MOŽNOST PŘEDVEDENÍ NA VODĚ

K dispozici i pouze rok starý 2t vlek Brenderup - 2 nápravy, cena uvedena pouze za loď, vlek +50tis k lodi. Info zašlu na vyžádání

Zobrazení inzerátu: 433