Nafukovací Paddleboard ANOMY 10.6 nový zabalený TOP


Kontaktní informace
Kontaktovat Petr
603415419
Visit Website
15.990 KČ
Popis

Nový, zabalený, nepoužitý nafukovací paddleboardy za super cenu.
Tyto umělecké nafukovací paddleboardy jsou nádherné na pohled, úžasné na pádlování a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Navrhli je nejúžasnější evropští umělci a vyrobil je nejlepší výrobce paddleboardů na světě. Díky těmto paddleboardům budete vyčnívat z davu.
Chcete se odlišit od ostatních? Designové umělecké ANOMY nafukovací paddleboardy Vás překvapí. Všechno, co budete potřebovat, se vleze do jednoho batohu. Můžete tak trávit více času na vodě, sportovat nebo cvičit jógu v přírodě. Každá deska je dodávána s vysokoobjemovou pumpou, tlakovým budíkem a soupravou pro opravu. Vše si můžete vzít na své výlety s sebou. SUP je vhodný pro celou rodinu i pro delší dobrodružné cesty na jakékoliv vodní ploše a také pro surfování nebo sjíždění řek. ANOMY paddleboardy jsou oblíbené mezi majiteli obytných aut, přívěsů a 4WD nebo majiteli lodí a jachet. Nejprodávanější modelová řada.
Technické specifikace: Délka: 10‚6 „/ 320 cm, Šířka: 32 „/ 812 mm, Tloušťka: 4,75 „/ 120 mm, Objem: 240 L, Doporučená hmotnost uživatele: 70 kg do 95 max., Hmotnost: 11,7 kg, Pádlo: 3-dílné, lehká násada ze skleněných vláken s odolnou čepelí z nylon, nafukovací tlak na 15-18 PSI / 1.2 bar. Balení obsahuje: Nafukovací paddleboard ve zvoleném designu, Batoh s kolečky, Vzduchové tlakové čerpadlo in-out s budíkem, Ploutev, 3-dílé pádlo, Lepící a opravná sada.
Díky technologii „fresco art“ mají barvy na paddleboardech neuvěřitelnou trvanlivost. Unikátní designy jsou aplikovány na tenké vrstvy materiálu, které slouží jako skořápka pro rezistenci vnitřního jádra. Použitím této nové technologie jsme byli schopni vytvořit novou formu inspirativního umění. Super modely poslední kusy. Původní cena: 20.990 Kč
Osobní odběr nebo poštovné zdarma.

Zobrazení inzerátu: 4