Kajutový motorsailer

zpět na přehled inzerátů
číslo inzerátu:
1-0000054619
datum:
13.02.2018
telefon:
777207227
kategorie:
Motorové lodě
typ:
nabídka
cena:
39000 CZK
email:
vloženo z IP:
78.45.214.107
Kajutovku - motorsailer ve velmi slušném stavu,šikovná a sympatická kajutová francouzská plachetnice Kirie o délce 6 m, spaní v kajutě pro 2 - 3 osoby, spoustu úložných prostor, paluba je bez ,,hund,, kójí, celá otevřená, velká plocha, vhodná na ležení, pikniky apod. Loď má slušný podélný balast, díky němu nemá velký ponor při zachování maximální stability,lze s ní přijet až ke břehu. K lodi jsou stěžeň i plachty, já je ale nikdy nenandal, kupoval jsem ji jako nenáročnou loď se spoustou místa a vysokou stabiltou ke klidným výletům, jezdili jsme jen na motor, stačí 2,5 Hp, loď s ním jede na plný plyn 10 km/hod a na bubláka 9 km/hod, takže se s ní dá jezdit takřka zadarmo a tak, že motor takřka není slyšet. K lodi jsem nechal udělat na míru manipulační vlek na širokých kolech, takže se v písku neboří. Náprava vč. kol má šířku 160 cm, najede na každý plaťák. Cena lodě s manipulákem bez SPZ, bez stěžně,ráhna a oplachtění 39000 Kč, s oplachtěním 45000 Kč.Cena je pevná.
Kajutový motorsailer
Kajutový motorsailer
Kajutový motorsailer
Kajutový motorsailer
Kajutový motorsailer
Heslo       

Odkazy

Státní plavební správa ?editelství vodních cest ?R Povodí Labe
Povodí Vltavy Povodí Moravy Batuv kanal
CHMU LAVDISMagazín PLAVIDLA.CZ využívá zpravodajství z databází ČTK a NERIS, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto
obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK nebo NERIS výslovně zakázáno.
Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS. Webdesign CaberNet Software. Přihlásit se.