Prodám Hausbót - plovoucí dům HT1

zpět na přehled inzerátů
číslo inzerátu:
5-0000054611
datum:
12.02.2018
telefon:
+420732585668
kategorie:
Ostatní
typ:
nabídka
cena:
1100000 CZK
email:
vloženo z IP:
185.71.41.253
Popis:

Naše plovoucí domy jsou luxusně zařízené, plně vybavené, s vlastním sociálním zařízením. Díky možnosti zvolit si polohu domu, si lze vychutnávat to, co je na přírodě nejkrásnější v pohodlí a komfortu vašeho domova.

Variabilita houseboatů je téměř nekonečná. Z naší nabídky plovoucích domů si vybere jistě každý. Domy lze doplnit klimatizačními jednotkami či například vlastní saunou. Mezi další pestrou škálu doplňků patří například fishfinder, meteorologická stanice, venkovní osvětlení, navigace s možností noční plavby a mnohé další. Pokud jste milovník luxusu ve spojení s blízkostí přírody, u nás jistě najdete to, po čem vaše srdce touží.

Dům HT1 je 2-pokojový byt o rozloze 18 m2. Vyroben je v moderním stylu, v HT 1 najdete ložnici s trojitou palandou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, jednu přistýlku, moderně vybaveným kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem. Celý hoseboat HT 1 je korunován 13 metrovou terasou s grilem a židlemi.

Cena včetně DPH, bez motorů, dopravy do ČR a instalace na vodě. Více na www.herainboats.cz, 732585668, info@herainboats.cz
Prodám Hausbót - plovoucí dům HT1
Prodám Hausbót - plovoucí dům HT1
Prodám Hausbót - plovoucí dům HT1
Prodám Hausbót - plovoucí dům HT1
Heslo       

Odkazy

Státní plavební správa ?editelství vodních cest ?R Povodí Labe
Povodí Vltavy Povodí Moravy Batuv kanal
CHMU LAVDISMagazín PLAVIDLA.CZ využívá zpravodajství z databází ČTK a NERIS, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto
obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího písemného souhlasu ze strany ČTK nebo NERIS výslovně zakázáno.
Tento web byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS. Webdesign CaberNet Software. Přihlásit se.